Tarnobrzeg: Ruszyła 4 edycja akcji „Siarkowcy Dzieciakom” organizowana przez Złotą Siarkę

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Nożnej organizuje akcję „Siarkowcy Dzieciakom”. Jak co roku pieniądze zbierane są na pomoc Domowi Dziecka w Tarnobrzegu. Tegorocznym celem akcji jest zakup komputera oraz wyposażenie salki sportowej.

Tegoroczna akcja „Siarkowcy Dzieciakom” rozpoczęła się w piątek 30 listopada br. Od tego właśnie dnia można wrzucać pieniądze do puszek znajdujących się w tarnobrzeskich lokalach.
Oprócz zbiórki pieniędzy do puszek, na sobotę 29 grudnia organizatorzy zaplanowali Osiedlowy Turniej Charytatywny na hali sportowej ZSP nr 1. Wielki Finał akcji odbędzie się zaś w sobotę 5 stycznia.

Szczegółowe informacje można uzyskać na facebooku Stowarzyszenia oraz na stronie http://www.siarka-tarnobrzeg.eu

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stary Fix
11 lat temu

Jak Złota Siarka ma dać taki ”popis” jak na tym poprzednim turnieju z PWSZ to ja z góry dziękuję za takie zawody piłkarskie.

siarkoholik
11 lat temu

w takim wypadku szkoda ze osobiste krzywizny stawiasz nad pomoc dla Domu Dziecka bo dochod z turnieju idzie dla dzieciakow 🙂
P.S. Zlota Siarka nie gra w turnieju, atym razem gwarantuje ze organizacja bedzie o niebo lepsza.
Zapraszamy!

Tbg
11 lat temu

Zgadzam sie ze Stary Fix..Brak slow na to co wybrawiali tam Kibole na tym turnieju,i zeby komus nie robic reklamy i nie rzucajac personalijami po tym turnieju,ta akcja dla dzieciakow jak najbardziej na plus..kto moze niech pomoze

Fix
11 lat temu

Porażka była i tyle. Co tu dużo gadać. Jacy organizatorzy taki turniej. Również i ja podpisuje się pod słowami Starego Fixa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content