15.12 (sobota) Koncert zespołu Voo Voo w Tarnobrzegu – bilety już w sprzedaży

Zespół Voo Voo zagra w Tarnobrzeskim Domu Kultury w sobotę 15 grudnia. Bilety w cenie 35/40 do nabycia w TDK oraz sklepie Czak Music lub w sandomierskim klubie Lapidarium. Początek koncertu godz.20. Bilety w cenie 35 zł/przedsprzedaż oraz 40 zł/ w dniu koncertu do nabycia w Tarnobrzeskim Domu Kultury, sklepie CZAK MUSIC oraz w sandomierskim klubie Lapidarium.

19 października 2012 ukazała się nowa studyjna płyta legendy polskiego rocka – zespołu Voo Voo nazwana najprościej „Nowa płyta”. Wydawcą albumu jest Agora SA. „Nowa płyta” ma błysk szczególny. Jest bowiem płytą intuicyjnie mądrą rockowo. I może nawet gdzieś konceptualną intuicyjnie… Jest płytą, gdzie obok prawdziwej kompetencji artystycznej znać humor, luz i zespołową, niekłamaną radość grania. Płynie z niej też takie właśnie – jasne przesłanie.

Ponad ćwierć wieku temu Wojtek Waglewski kończył swoją „Sno-powiązałkę” głośnym okrzykiem-przebudzeniem: „Ja żyję”. I teraz owo „życie” stało się wiodącym tematem jego opowieści, ujętej jednak w inny – czytaj bardziej zrównoważony sposób. Samo słowo „życie” pojawia się teraz w bez mała połowie piosenek, a muzyka towarzysząca temu słowu jest i gorąca emocjonalnie i wyrazista melodycznie (to w zasadzie kolejny wielki zwrot Waglewskiego kompozytora w stronę melodii!) i nieco ludyczna i bardzo zwarta, a na dodatek podbita prawdziwą rockową energią.

Kwartet (z nowym perkusistą Michałem Bryndalem, któremu blisko tu do pierwszego perkusisty Voo Voo – Wojciecha Morawskiego) tworzy dojrzały i pozytywny przekaz zarówno dla najstarszych, wiernych fanów zespołu, jak i dla tych, którzy wielowątkowej historii Voo Voo wciąż nie znają. Nie zaszkodzi więc, by Ci drudzy zaczęli poznawać, a zacząć mogą już od „Nowej płyty”…

video: KulturalnaStrefa

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WV
8 lat temu

dobry NEWS na niedzielę i były cud nad Wisłą gdyby nie te 40 zeta, które skazuje imprę na pustostan.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content