Tenisistki Zamku Tarnobrzeg wygrywają z Sochaczewem

Z kompletem zwycięstw na koncie tenisistki KTS Zamku Tarnobrzeg kończą pierwszą rundę rozgrywek ekstraklasy. W ostatnim meczu I rundy podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka pokonały we własnej hali wicemistrza Polski, zespół SKTS Sochaczew 3:1. Dwa punkty dla drużyny Zamku wywalczyła świetnie spisująca się w tym sezonie Renata Strbikova.

Pierwszy punkt dla tarnobrzeskiej drużyny zdobyła Renata Strbikowa, pokonując 3:1 Magdalenę Szczerkowską. W drugiej partii wieczoru Margaryta Pesotska przegrała z Natalią Partyką 0:3. Trzeci pojedynek pomiędzy Kingą Stefańską a Natalią Gawrylczyk-Zielińską zakończył się pewnym zwycięstwem kapitan tarnobrzeskiego zespołu 3:0. Co nie udało się Pesotskiej udało się Renacie Strbikowej, która w ostatnim meczu wieczoru pokonała Natalię Partykę 3:0.

KTS ZAMEK TARNOBRZEG – SKTS SOCHACZEW 3:1

Renata Strbikova – Magdalena Szczerkowska 3:1 (9, 7, -7, 9),
Margarita Piesocka – Natalia Partyka 0:3 (-15, -14, -9),
Kinga Stefańska – Natalia Gawrylczuk-Zielińska (3, 6, 4),
Renata Strbikova – Natalia Partyka 3:0 (5, 8, 6)

foto: archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
stary_kibic
7 lat temu

W rankingu największy(możliwe nawet że najdroższy) sportowy niewypał na 1 miejscu plasuje się Margaryna Pesotska, „TAKA” zawodniczka przegrywa kolejny raz w „takiej” przeciętnej polskiej lidze. Po co ją ściągać na ligowe mecze? na przełamanie się? chyba załamanie… Bez formy nie powinna podchodzić do stołu.

xvbvb
7 lat temu

najważniejszy jet puchar, na stronie ETTU czytałem, że jesteśmy faworytami, ale zobaczymy Ruskich powinniśmy przejść

tbg
7 lat temu

z Maragaritą w składzie będzie to arcytrudne zadanie. Tym razem możemy nie mieć tyle szczęścia co z francuskami. Nie chce być złym prorokiem i trzymam kciuki za KTS.

xvbvb
7 lat temu

wygramy gdyż jest dwa mecze, mamy szeroki skład dlatego mamy większe pole manewru niż inne drużyny, KTS MISTRZEM JEST

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x