Sandomierz promował się podczas zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu

Przedstawiciele Urzędu Miejskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej uczestniczyli w akcji promocyjnej Sandomierza podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu, które odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 19-22.12.2012 r.

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu zgromadziły najlepszych polskich zawodników, wśród których byli medaliści ostatnich Mistrzostw Świata w Pływaniu na krótkim basenie, które odbyły się w Stambule w dniach 12-16.12.2012 r. Byli to: Radosław Kawęcki – złoty medalista Mistrzostw Świata, zwycięzca finału 200 m stylem grzbietowym oraz Aleksandra Urbańczyk – brązowa medalistka Mistrzostw Świata, trzecie miejsce wywalczyła w finale 50 m stylem grzbietowym. W gronie uczestników mistrzostw znaleźli się także: Paweł Korzeniowski – m.in. złoty medalista Mistrzostw Świata w Pływaniu w Montrealu z 2005 i srebrny medalista Mistrzostw Świata w Pływaniu w Rzymie z 2009 r., Mateusz Sawrymowicz – m.in. złoty medalista Mistrzostw Świata w Pływaniu w Melbourne z 2007 r. oraz Konrad Czerniak – m.in. srebrny medalista Mistrzostw Świata w Pływaniu w Shanghaju z 2011 r.

Miasto Sandomierz było oficjalnym partnerem Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu. Bezpośrednia akcja promocyjna Sandomierza została przeprowadzona podczas trzeciego dnia zawodów – 21.12.2012 r. Sandomierski gród był promowany na specjalnym stoisku promocyjnym, na którym liczni goście i uczestnicy zawodów mogli zapoznać się z ofertą miasta.

Miasto Sandomierz było również fundatorem specjalnych nagród dla najlepszych zawodników mistrzostw rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskimi. Nagrodzonymi zawodnikami, którzy uzyskali najlepsze wyniki sportowe byli: Aleksandra Urbańczyk oraz Mateusz Sawrymowicz.

foto&źródło: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content