Wygraj voucher na bieżnię Vacu i solarium w salonie Odnowy Biologicznej i Masażu Glamour

Jak to bywa w Nowym Roku, każdy z Nas ma jakieś przyrzeczenia co zrobi lub zamierza zrobić aby poprawić swoje samopoczucie. Dla Wszystkich, którzy chcą pozbyć się nadprogramowych świątecznych kilogramów i wyrzeźbić sylwetkę mamy pięć voucherów na bieżnię Vacu do wykorzystania w tarnobrzeskim salonie Odnowy Biologicznej i Masażu Glamour.

Jeden voucher zapewnia 15 minut ćwiczeń na nowoczesnej bieżni Vacu, czyli urządzeniu treningowym składającym się z bieżni zamkniętej w kapsule z podciśnieniem. Dzięki wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia oraz wykonując typowe, mało forsowne ćwiczenia fizyczne spala się czterokrotnie szybciej tkankę tłuszczową zwłaszcza w częściach ciała: brzuch, uda, pośladki. Ponad 90% użytkowników straciło po 20 treningach do 30cm na obwodzie ciała (uda, pośladki, brzuch) ćwicząc na vacu. Efekty są szybko widoczne i utrzymują się przez wiele miesięcy.

Ćwiczenia na vacu są obecnie najbardziej skuteczną metodą w walce z cellulitem i dają pewność całkowitego sukcesu, pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości treningów, zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu.

Dla internautów którzy marzą o słonecznej opaleniźnie mamy 5 voucherów na 10 minutowe opalanie w solarium Ergoline z efektem lamp brązujących. Systematyczny pomiar współczynnika opalania daje gwarancję szybkiej i pięknej opalenizny.

Salon Odnowy Biologicznej i Masażu Glamour – Tarnobrzeg, ul. Szeroka 15, tel. 606397436

Zapraszamy:
Pon-Pt w godz. od 10:00 do 19:00
Sobota w godz. od 9.00 do 13.00

Wszelkie informacje dotyczące oferowanych usług i produktów można znaleźć na stronie salonu: http://glamour.tarnobrzeg.pl/

******

Vouchery na bieżnie Vacu otrzyma pięć pierwszych osób, które na adres redakcja@nadwisla24.pl nadeślą e-mail w tytule wpisując „BIEŻNIA”.
Vouchery na solarium otrzyma pięć pierwszych osób, które na adres redakcja@nadwisla24.pl nadeślą e-mail w tytule wpisując „SOLARIUM”.
W e-mailu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content