Tarnobrzeżanie przywitali Nowy Rok (fotoreportaż oraz video HD)

Część mieszkańców Tarnobrzega przywitała Nowy Rok na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Imprezę sylwestrową zorganizowało Stowarzyszenie mRock.

Miejski sylwester rozpoczął się od występu rapera z Nowej Dęby – Jesioła, po nim na scenie zameldował się zespół Vintage z gościnnym występem Jerzego Styczyńskiego – gitarzysty z zespołu Dżem. Choć impreza rozpoczęła się około godz.22 to większość mieszkańców przybyła na Plac przed godziną 24 aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Po życzeniach noworocznych od prezydenta miasta i wspólnych toastach zgromadzeni na rynku mieszkańcy mogli oglądać pokaz pirotechniczny, po którym do wspólnej zabawy zachęcał DJ MAQ. Większość mieszkańców zrezygnowała jednak z „dyskoteki pod gwiazdami”  i około godz.1 na Placu pozostała niewielka grupa amatorów „sylwestra pod chmurką”.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Viking
8 lat temu

na przyszłość proponuję ogłosić, że każdy mieszkaniec dostanie po darmowej petardzie chińskiej a koncert sylwestrowy zagra Nokia i Sony-Erickson to przyjdą tłumy.

spoko
8 lat temu

te zasieki w wielkiej ilości to po co? żeby wdzięczni mieszkańcy nie mogli niunia porwać w objęcia?

ss
8 lat temu
Reply to  spoko

Dobre 🙂

aa
8 lat temu
Reply to  spoko

Myślę, że lektura w postaci ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych odpowie na Twoje pytanie.

spoko
8 lat temu
Reply to  aa

ustawa mówi „Art. 8. 1. Osoby uczestniczące w imprezie masowej są obowiązane zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób, a w szczególności przestrzegać postanowień regulaminu obiektu (terenu) i regulaminu imprezy masowej.
2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.”
koń by sie uśmiał nie?

* gwiazdka
8 lat temu
Reply to  spoko

* nie dotyczy 31.12 😀

Szeryf
8 lat temu

10 lat temu czy wcześniej nie było żadnych imprez czy koncertów a ludzi była masa, dawniej jeszcze na fontannie. Albo ludzie stali się za wygodni i woleli siedzieć w domu przed tv albo nie było „magnesu” – za 40 tysi trudno o takowy.

Mirka
8 lat temu

przybyli by gdyby im zagrał Boys albo Weekend

:
8 lat temu
Reply to  Mirka

Napisaliby we własnej osobie gdyby mieli potrzebę.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x