Zwrot podatku z zagranicy! TimeTax Sp. z o.o. rozpoczyna działalność na terenie miasta Sandomierza i Ostrowca Świętokrzyskiego

Europa otwiera się z każdym rokiem coraz szerzej na pracowników z Unii Europejskiej. Praca zagranicą pociąga za sobą nie tylko plusy związane z dobrze płatną pracą ale również zobowiązaniem do rozliczenia się z fiskusem kraju gdzie świadczyliśmy pracę.

Idąc naprzeciw zapotrzebowaniu na usługi rozliczania podatku dochodowego z krajów UE rozpoczęliśmy współpracę z renomowaną Kancelarią Prawno – Podatkową Lexmal. Kancelaria ta jest naszym partnerem biznesowym i jako Punkt Obsługi Klienta pośredniczy między klientem a Naszą firmą w celu kompleksowego rozliczenia podatku z konkretnego kraju członkowskiego, w którym uzyskaliśmy w danym roku podatkowym dochód.

PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI TimeTax

Głównym profilem naszej działalności jest pomoc w zakresie odzyskania zwrotu podatku za pracę za granicą. Oferta dotyczy następujących krajów: Holandia, Niemcy, Anglia, Belgia, Dania, Irlandia, Austria, Norwegia, USA. Naszym zadaniem jest sprawdzenie, jakie ulgi i odliczenia podatkowe mogą być zastosowane, aby otrzymali Państwo najwyższy zwrot.

WIARYGODNOŚĆ

Jesteśmy wiarygodną firmą. Zbudowaliśmy silne relacje z władzami podatkowymi w Belgii, Holandii i Niemczech. Systematycznie śledzimy zmiany dokonujące się w prawie podatkowym. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu proponujemy naszym klientom najkorzystniejsze rozwiązania.

PROFESJONALIZM I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Jesteśmy do Państwa dyspozycji aż do momentu uzyskania zwrotu podatku. Każdy etap jest na bieżąco monitorowany. W zakres naszych kompetencji wchodzi także tłumaczenie, kompletowanie, wypełnianie dokumentów i inne.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TimeTax?

– Pobieramy opłatę tylko raz, prowadząc sprawę klienta do momentu odzyskania zwrotu
(jeżeli w trakcie prowadzenia sprawy przychodzą pisma, które należy wypełnić, czy przetłumaczyć robimy to w cenie pobranej przed rozliczeniem)

– Traktujemy naszych klientów indywidualnie, monitorujemy ich sprawy podatkowe, telefony do Urzędów Skarbowych w celu przyspieszenia biegu spraw, wyjaśnień itp. również są wliczone w cenę

– Klient ma możliwość wyboru, czy woli zapłacić z góry przed rozliczeniem, czy mamy pobrać opłatę dopiero po odzyskaniu zwrotu, jako pobrany procent od odzyskanego podatku (choć nie dotyczy to każdej usługi)

– Mamy zbudowane silne relacje z zagranicznymi urzędami skarbowymi, co pozwala niejednokrotnie przyspieszyć tryb załatwienia sprawy klientów, lub sprostować błędy w dokumentacji

– Posiadamy w ofercie rozliczenia podatku z wielu krajów (Holandia, Niemcy, Belgia, Anglia, Austria, Irlandia, Norwegia, Dania, USA). Ponadto mamy szeroki zakres usług, dzięki czemu klient może zostać kompleksowo obsłużony i bardzo często załatwia wszystko w jednym miejscu (podatki, zasiłki rodzinne, dodatki dla dzieci, dodatki do ubezpieczeń, tłumaczenia, odzyskiwanie kart podatkowych, wyrobienie numeru SoFi, korekty itd.).

– Cechuje nas profesjonalizm i odpowiednia wiedza w zakresie rozliczeń zagranicznych

– Zaufało Nam już 10 tysięcy osób, dołącz do Nas i pozwól Nam udowodnić nasz profesjonalizm.

Zapraszamy do naszych Punktów Obsługi Klienta!

Punkt Obsługi Klienta w Sandomierzu
ul.Opatowska 9, 27-600 Sandomierz
tel: (15) 833 25 60, kom: 601 661 391
e-mail: sandomierz@timetax.pl

Punkt Obsługi Klienta w Ostrowcu Św.
ul.Polna 11B, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel: (41) 247 64 00
e-mail: ostrowiec.sw@timetax.pl

www.timetax.pl

artykuł promocyjny

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
10 lat temu

Rozliczałem się w tej firmie rok temu nie było większych problemów.
Kasę dostalem na konto. Dobrze że są już tutaj na miejscu.

Ania
10 lat temu

Cała rodzina się rozlicza, polecam

jaro
10 lat temu

rozliczałem się u nich w tym roku, pieniądze przyszły w miare szybko. polecam

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content