Wygrana Siarki w Radomiu

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali w Radomiu z miejscową Bronią 2:0 (1:0) w kolejnym meczu kontrolnym. Był to dziesiąty sparing i dziesiąty mecz bez porażki przygotowującej się do rozgrywek w II lidze Siarki.

Pierwszą bramkę dla Siarki strzelił w 41 min. Jan Kowalski, wynik meczu na 2:0 ustalił w 56 min. Marcin Truszkowski.

Już w sobotę tarnobrzeski zespół rozegra kolejny mecz sparingowy, tym razem w Rzeszowie z tamtejszą Resovią.

Po meczu trener Siarki Artur Kupiec powiedział: Wydaje mi się, że kibice zobaczyli dobry mecz. Oba zespoły zagrały tak jak w lidze, bardzo zdecydowanie i ostro. Każdy z zawodników chciał się za wszelką cenę pokazać i nikt nie odpuszczał. Czy Broń się zmieniła od listopada? Nie chciałbym oceniać w taki sposób, bo przecież w drużynie nie zaszły zbyt wielkie zmiany. Tak jak w przypadku mojej drużyny, wszystko zweryfikuje liga. Możliwości tych chłopaków są bardzo duże. Przez sporą część meczu grali konsekwentnie, mieli swoje sytuacje i przy odrobinie precyzji mogło być różnie.

Broń: Młodziński (75 Wnukowski) – Rdzanek, Gorczyca, Kupiec, Budziński (75 Wichucki), Noheem, Bargieł (46 Czarnecki), Siwak (67 Menert), Leśniewski, Chrzanowski (75 Barankiewicz), Ciupiński (75 Nogaj)

Siarka: Ćwiczak – Zawłocki, Fall, Tyburski, Grunt – Kowalski, Stepień, Kuranty, Piątkowski – Truszkowski, Cichos. Rezerwa: K. Beszczyński, D. Beszczyński, Gębalski, Wolan, Madeja, Sulkowski, Michalski, Zalewski

foto: Broń Radom (galeria z meczu dostępna tutaj)

źródło: Broń Radom, Siarka Tarnobrzeg On-Line

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content