Kibice Wisły Sandomierz rywalizowali w IV Zimowym Turnieju

IV Zimowy Turniej Kibiców i Sympatyków Wisły Sandomierz rozegrany został w minioną niedzielę. W zawodach udział wzięło 13 drużyn (Łamańce,Tadeusza Króla,Uliczni Amatorzy,Młoda Wisła, Gołębice,Szpital, WiślacyZGalicji, Bronx,Młode Króla,Starówka i FC z Trześni,Sokolnik i Świątnik).

Zwyciężyło osiedle Łamańców które w finale rozgromiło Tadeusza Króla. Trzecie miejsce zajęli Uliczni Amatorzy, a poza podium wylądowały Sokolniki. Nagrodzone zostały 3 najlepsze drużyny oraz bramkarz turnieju którym został Michał Borowiec reprezentujący osiedle Tadeusza Króla oraz król strzelców którym został po raz drugi pod rząd Łukasz Adamczyk reprezentujący Łamańce.
W trakcie turnieju przewinęło się ponad 150 osób, nie zabrakło głośnych śpiewów.Turniej można zaliczyć do udanych! Oby więcej takich wydarzeń.

Łamańce 6:2 Tadeusza Króla

Organizację turnieju wspomogli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu i Urząd Miejski w Sandomierzu

foto&info: Wisła Sandomierz