Tarnobrzeg: Powstanie osiem mieszkań chronionych

Osiem lokali dla tymczasowego zakwaterowania osób objętych opieką społeczną powstanie w budynku znajdującym się przy ulicy Wędkarskiej 3 na osiedlu Zakrzów. Kilka dni temu został rozstrzygnięty przetarg na realizację tej inwestycji.

Zabytkowy budynek, który został uszkodzony w czasie powodzi będzie zaadaptowany na obiekt dla tymczasowego zakwaterowania osób objętych opieką społeczną (mieszkania chronione). W budynku powstanie 8 lokali, które zostaną wyremontowane i wyposażone w sprzęt niezbędny do zamieszkania tymczasowego przez osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

Kilka dni temu został rozstrzygnięty przetarg na realizację tej inwestycji, który wygrał Zakład Remontowo – Budowlany Józef Bajek z Niska. Zakres zaplanowanych prac obejmuje: wzmocnienie i naprawę ścian fundamentowych, przemurowanie i naprawę ścian nadziemia, wymianę nadproży, stropu nad parterem, konstrukcji dachu wraz z pokryciem, osuszanie i odgrzybianie ścian, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, tynki, malowanie, okładziny, podłoża i posadzki, a także wymianę instalacji elektrycznych, wod – kan i c.o.

Czas realizacji inwestycji, to marzec-listopad 2013 r.
Wartość zadnia: 1 239 402,17 zł
Wartość wydatków kwalifikowanych: 818 242,89 zł
Wartość dofinansowania: 777 330,74 zł (95%)

Projekt współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, oś priorytetowa 7 Spójność wewnątrz regionalna, działanie, 7.3 Aktywizacja obszarów zmarginalizowanych gospodarczo oraz wsparcie terenów zniszczonych przez powódź, schemat B Projekty realizowane na terenach zniszczonych przez powódź.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content