Tarnobrzeg: Policja zatrzymała dwóch dilerów

Kilogram amfetaminy i blisko 150 porcji marihuany znaleźli policjanci w domach dwóch mieszkańców gminy Grębów. Jeden z zatrzymanych mężczyzn został tymczasowo aresztowany, a jego kolega został oddany pod policyjny dozór.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy miejskiej w Tarnobrzegu, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację o osobach, które mogą posiadać narkotyki. W środę funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Grębów. Są to młodzi mężczyźni w wieku 22 i 23 lat.

Podczas przeszukania, w ich mieszkaniach kryminalni zabezpieczyli kilogram amfetaminy, stanowiącej 10 tysięcy jednorazowych porcji narkotyku o wartości 40 tysięcy złotych oraz blisko 150 porcji marihuany. Mężczyźni są podejrzani o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Za posiadane znacznej ilości narkotyków grozi kara od roku do 10 lat więzienia.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dominika
8 lat temu

I Dobrze Im Tak… Jestem Po Stronie Policji:) Takich Ludzi Jak „Dilerzy”-Trzeba Karac!! Surową Karą!!

czesław
8 lat temu

Pracy nie ma, muszą z czegoś żyć. Nie karać a zalegalizować. Jak ktoś chce brać to będzie brał i kupi wszystko bez problemu, na nic działania policji itp. przez zakazy tylko czarny rynek sie rozwija i tworzą się coraz większe mafie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content