Gmina Baranów Sandomierski na targach CeBIT

W połowie grudnia 2012 roku Gmina Baranów Sandomierski z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji otrzymała zaproszenie do udziału w międzynarodowych targach informatycznych CeBIT 2013, odbywających się w Hanowerze.

Do udziału w targach poza Baranowem Sandomierskim Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji wytypowało Koszalin i Grodzisk Mazowiecki. Zaproszenie było swoistą formą wyróżnienia Gminy za napisanie i zrealizowanie projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski szansą na rozwój współfinansowanego ze środków UE. Gmina Baranów Sandomierski w trakcie targów prezentowała również walory turystyczne regionu.

Krajem partnerskim największej imprezy technologicznej odbywającej się w dniach 5-9 marca 2013 roku była Polska.
Główne stoisko narodowe, którego gospodarzem było Ministerstwo Gospodarki, skupiło wszystkie instytucje, firmy i przedsiębiorców z Polski. W trakcie targów zaprezentowano innowacje z zakresu czterech dziedzin technologicznych: informatyki, telekomunikacji, elektroniki użytkowej i nowych mediów. Tematem wiodącym był „Shareconomy” czyli efektywna wymiana wiedzy, zasobów i doświadczeń. CeBIT łączy w sobie branżę ICT Internet and Communication Technologies) z biznesem, szeroko pojętym zarządzaniem i administrowaniem najnowszymi rozwiązaniami teleinformatycznymi w administracji publicznej.

foto&info: UMiG Baranów Sandomierski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content