Bardzo dobry występ tarnobrzeskich ciężarowców w Mistrzostwach Polski

Na rozegranych w Warszawie XXII Mistrzostwach Polski Juniorów, Seniorów i Weteranów w wyciskaniu sztangi leżąc wspaniale zaprezentowali się zawodnicy tarnobrzeskiej Integracji.

W pierwszym dniu Mistrzostw na II stopniu podium stanęły nasze panie, w kat. wag. do 63 kg wśród juniorek do lat 23 brązowy medal zdobyła Monika Reczek która uzyskała wynik 55 kg, wśród seniorek „brąz” wynikiem 75 kg wywalczyła Monika Gajda. Drugi dzień mistrzostw przyniósł nam również sporo radości, a to za spr. naszych młodych zawodników, którzy rywalizowali w kat. juniorów do lat 20. Pierwszy w tym dniu złoty medal w kat. wag. do 105 kg wywalczył Dawid Staszuk, który uzyskał wynik 210 kg. Drugie „złoto” w kat. wag. do 120 kg z wynikiem 215 kg wywalczył Patryk Korczyński, który zajął jednocześnie miejsce w kat. open juniorów do lat 20.

– Nie ukrywamy radości z sukcesów naszych zawodników, którzy ciężko pracowali na swoje wyniki. Mamy wspaniałą, zdolną i pracowitą młodzież, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ponieważ 8 czerwca będziemy mogli ich podziwiać i dopingować podczas Pucharu Polski, który odbędzie się w Tarnobrzegu w hali MOSiR . Na organizowaną przez nas imprezę zjedzie się czołówka najlepszych w kraju ciężarowców dla których puchar będzie eliminacją do Mistrzostw Europy – powiedział Marek Koczyjan wiceprezes Stowarzyszenia „Integracja”.

Zawodnicy Integracji trenują w siłowni MOSiR w Tarnobrzegu.

foto: Patryk Korczyński/archiwum
info: Sławomir Wiatrowski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content