Niezwykła akcja „List w butelce” w Sandomierzu

Już 3 kwietnia br., w Krakowie rozpocznie się kajakowy spływ Artura Michalskiego połączony z akcją „LIST W BUTELCE”, promującą niezwykłą wyprawę kajakową dla osób niepełnosprawnych „W poszukiwaniu MOCY”. Artur płynąc w swoim kajaku przez całą Polskę od Krakowa po Gdańsk będzie zbierał do butelki listy, przesłania i wiadomości.

Do Sandomierza, na Bulwar im. J. Piłsudskiego, przypłynie 4 kwietnia br., przed godz. 20.00. Z nadwiślańskiego grodu w dalszą podróż wyruszy około godz. 6.00.

Każdy w niekonwencjonalny sposób może przekazać światu swoje własne przesłanie lub też po prostu pozdrowić swoich znajomych za morzem. Kajakarz umieści w butelce również swoje przesłanie, związane z Wyprawą ‘W poszukiwaniu MOCY’. Zapoznajcie się z nim:

„Witaj nieznajomy znalazco naszego LISTU W BUTELCE. Pozdrawiamy Ciebie z Polski, leżącej nad piękną rzeką Wisłą wpadającą do Bałtyku! Życzymy Tobie również siły do realizacji własnych marzeń! Jesteśmy przekonani, że każdy niezależnie od własnych ograniczeń może odnaleźć w sobie MOC, która będzie pomagać w dążeniu do życia w pełni. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcesz dołączyć swoje przesłanie do tego LISTU i pozwolisz mu odnaleźć drogę do naszych PRZYJACIÓŁ – tych znanych ale i nieznajomych również.

Ten niezwykły list wraz z wieloma pozostałymi zebranymi w BUTELCE zostanie wysłany w świat u kresu podróży. Na Bałtyku. Kajakarzowi pomoże w tym Artur Labudda. Znany podróżnik ale również i kajakarz pomimo barier, nurek i sternik motorowodny. Dużą łodzią motorową dotrą na pełne morze. Tam morskie prądy zaopiekują się LISTEM W BUTELCE i pozwolą przesłaniu dalej wędrować w świat.

Organizatorem wyprawy „W poszukiwaniu mocy” jest Fundacja Promocji Rekreacji KiM.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

info: UM Sandomierz
foto: www.facebook.com/events/204691429675454/?context=create

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content