Odwołany mecz Siarki z Radomiakiem

Zaplanowane na sobotę 6 kwietnia ligowe spotkanie Siarki Tarnobrzeg z Radomiakiem Radom nie obędzie się w tym terminie, z powodu złego stanu murawy na stadionie przy al. Niepodległości. Zamiast meczu ligowego Siarka rozegra sparing ze Stalą Stalowa Wola, dzisiaj, o godz.15 na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej.

– Generalnie historia się powtarza, boisko nie nadaje się do grania. Mamy bardzo duży problem z częścią zacienioną przez trybunę, murawa jest nieodmarznięta, jeśli pogoda się nie poprawi to nie zapowiada się abyśmy za 1,5 tygodnia zagrali – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisłą24 Dariusz Dziedzic, wiceprezes klubu. – Będziemy szukać sposobu podgrzania gdyż woda nie odpływa tylko utrzymuje się na powierzchni i to jest główny problem. Rozmawiamy wstępnie ze strażą, będziemy szukali sposobu jakiegoś odsączenia tej wody, czekamy również na prognozy, wtedy będziemy mądrzejsi – dodaje.

Nowy termin meczu z Radomiakiem nie jest jeszcze ustalony, podobnie jak w przypadku spotkań z Unią Tarnów i Zniczem Pruszków. Najbliższy zaplanowany mecz Siarki, to środowe spotkanie z Garbarnią w Krakowie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content