Sandomierz: Dusili 70-latkę i grozili jej śmiercią, ukradli 5,50 zł i wędlinę z lodówki

Sandomierscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 17 do 20 lat podejrzewanych o rozbój na 70- letniej kobiecie. Za takie przestępstwo ustawodawca przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że na teren ogrodzonej posesji jednej z mieszkanek gminy Klimontów wtargnęło 3 młodych mężczyzn.70- latka w tym czasie w domu była sama.

Jak ustalili policjanci jeden ze sprawców grożąc pozbawieniem życia, a następnie dusząc, zażądał od kobiety wydania pieniędzy. Kiedy ta odmówiła, sprawcy splądrował mieszkanie. Łupem rozbójników padły pieniądze leżące na stoliku w kwocie około 5,50 złotych oraz wędlina z lodówki. Funkcjonariusze zatrzymali całą trójkę. Mężczyźni byli nietrzeźwi. Najstarszy z nich miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie, a dwaj pozostali ponad 1,5 promila. Zatrzymani mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu złożyli wyjaśnienia. Decyzją sądu wszyscy zostali tymczasowo aresztowani. Napadnięta kobieta trafiła do szpitala.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ja
8 lat temu

Takie barany to tylko w Snd i Gorzycach…

rysiek
8 lat temu

chyba ty. To nie było w Snd!!!

Ja
8 lat temu

OK to nie bylo w Snd. Ale parasol z Klimontowa czy z Snd to to samo…

dziw
8 lat temu

Dobrze, że kobiety nie zabili, bo pewnie by jeszcze ja zjedli!!!!

wacek
8 lat temu

parasole to okropni ludzie, trzymajcie sie od nich z daleka

SAND
8 lat temu

JA -TY BURAKU KATAPULTUJ SIĘ OD SANDOMIERZA.PRAWDZIWKI JAK TY I WACEK POWINNI UŻYWAĆ GRABI I ŁOPAT A NIE KORZYSTAĆ Z KOMPUTERA

sandomierzanim
8 lat temu

Szczerze mówiąć to jeden ciul czy będziesz miał penisa w dupie czy w japie . . . nie mylcie ludzi sandomierz to nie jakaś wieś i nie porównujcie ludzi bo to parasole . . . popatrzcie na siebie a potem oceniajcie innych ;/

wacek
8 lat temu

z wieloma parasolami mialem do czynienia i naprawde cos jest na rzeczy

snd killer
8 lat temu

buraku do szkoly wpier… jak cie nie nauczyli pisać jeden z drugim i od SND WARA BO CIĘ SPOTKA KARA !!!! a jak nie wyjaśnimy pare spraw na spokojnie jeżeli CIę cos gnębi. hehe !

SAND
8 lat temu

Wacek ty prostaku!!!!!!!!!

SND
8 lat temu

Panowie, szkoda słów na jakiegoś „wacka” pewnie chłopina siedzi gdzieś w zapyziałej wiosce z dostępem do internetu i mu się po prostu nudzi i gdzieś musi swoje żale wyładować, a najlepiej w internecie bo w pysk nie dadzą :).

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content