Remis piłkarzy Wisły Sandomierz na początek rundy

Drużyna Wisły Sandomierz zremisowała 1:1 z Juventą Starachowice w meczu inaugurującym rundę wiosenną III ligowych rozgrywek w grupie małopolsko-świętokrzyskiej. Spotkanie rozegrane zostało w niedzielę 14 kwietnia w Starachowicach.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył dla Wisły Jarosław Pacholarz w 36 minucie. Gospodarze wyrównali w 67 minucie po strzale Kamila Stawiarskiego.
Kolejne spotkanie ligowe podopieczni trenera Tadeusza Krawca rozegrają w najbliższą środę, będzie to zaległy wyjazdowy mecz 18.kolejki z Janiną Libiąż. W rundzie jesiennej Wiślacy wygrali z drużyną z Libiąża 1:0. Autorem jedynego gola w spotkaniu był Jarosław Pacholarz.
Przed własną publicznością Wiślacy zagrają zaś w niedzielę 21 kwietnia, podejmując Czarnych Połaniec. W pierwszym meczu piłkarze z Sandomierza pokonali Czarnych 3:1. Bramki dla Wisły zdobyli: Marcin Pietrucha, Bartłomiej Gołasa i Jarosław Pacholarz. Początek meczu godz.16.

Juventa Starachowice – Wisła Sandomierz 1:1 (0:1)

Juventa: Tomasz Wróblewski — Paweł Kiełbasa 90′, Damian Senderowski, Bartosz Styczyński, Jakub Śpiewak (83′ Kamil Niewczas), Piotr Bies (46′ Grzegorz Tobiszewski), Mariusz Fabjański, Mateusz Jagiełło, Piotr Kiełek 15′, Dariusz Anduła 31′, Kamil Stawiarski (82′ Alan Garbarczyk)
Wisła: Daniel Furtak — Grzegorz Zimoląg, Grzegorz Rzeszutek, Erwin Nowik 19′, Bartłomiej Gołasa, Maciej Ziółek, Rafał Pydych, Łukasz Mietlicki (90+2 Grzegorz Pisarek), Daniel Chorab (90+1 Damian Mądry), Damian Nogaj, Jarosław Pacholarz

źródło: kieleckapilka.pl