Efektowne zakończenie sezonu morsowania nad Jeziorem Tarnobrzeskim (fotoreportaż oraz video HD)

Amatorzy zimowych kąpieli zakończyli trwający pięć miesięcy sezon morsowania w Jeziorze Tarnobrzeskim. Kulminacyjnym punktem wydarzenia kończącego sezon, była kąpiel w blasku pochodni, w trakcie której morsy zapaliły wcześniej przygotowany napis – nazwę klubu „BodyMors”.

Tegoroczny, drugi sezon członkowie klubu BodyMors zaliczają do bardzo udanych. Zimowych wejść do Jeziora było ponad 50, uczestniczyło w nich zaś średnio 30 osób. Rekord frekwencji padł w lutym, kiedy to wspólnie zanurzyło się 52 osoby.

Zanim jednak doszło do ostatniej oficjalnej kąpieli w sezonie 2012/13, na przybyłych w niedzielny wieczór nad Jezioro czekały atrakcje, czyli pokaz trójboju siłowego w wykonaniu dwójki utytułowanych tarnobrzeskich sportowców: Moniki Gajdy i Patryka Korczyńskiego, mini recital utalentowanej wokalistki Bożeny Mazur oraz ognisko i przekąski.

Najwięcej emocji wzbudziła jednak ścieżka z rozżarzonych węgli na której odbył się firewalking – chętnych zakosztowania ekstremalnego spacerku nie brakowało.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

foto: Rafał Rozmus

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WV
10 lat temu

fajnie wygląda to połączenie dwóch żywiołów!
ps.
mam tylko jedną prośbę do foczek aby w przszłości nie prezentowały tekstyliów bo to przeczy morsologii

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content