Pijany przewoźnik promu, rowerzysta z ponad dwoma promilami we krwi – „zakrapiany weekend” w powiecie tarnobrzeskim

W ostatni weekend na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących. Okazali się nimi przewoźnik promu, kierowca fiata punto i dwóch rowerzystów.

Niechlubnym rekordzistą okazał się mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski. Został on zatrzymany podczas jazdy rowerem w niedzielę, przed godziną 18, w miejscowości Skopanie. Badanie alkomatem wykazało 2,08 promila alkoholu w jego organizmie.

W niedzielę, o godzinie 19.30, dyżurny jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że osoba przewożąca promem pasażerów na rzece Wiśle może być pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 42-letni mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,11 promila alkoholu. Przewoźnikowi zatrzymano uprawnienia do kierowania promem.

Za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowie także 46-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował fiatem punto w piątek, w miejscowości Skopanie. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,50 promila alkoholu w organizmie.

Z promilami wybrał się również na przejażdżkę rowerem mężczyzna, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na terenie Baranowa Sandomierskiego. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,26 promila alkoholu w organizmie.

źródło: policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Malmsteen
8 lat temu

Duch w narodzie nie ginie.

siarkohoolik
8 lat temu

to jest wlasnie Polska 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content