Baranów Sandomierski: Znamy gwiazdy lipcowego święta miasta

Znamy już termin tegorocznych Dni Baranowa Sandomierskiego. Impreza odbędzie się 6 i 7 lipca br. Na scenie zobaczymy Blue Cafe i Papa D.

Na obchody Dnia Baranowa Sandomierskiego zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Przewodniczący Rady Osiedla oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim. – Ta impreza to jedna z największych organizowanych w gminie, dlatego staramy się aby program był dopasowany do potrzeb osób w różnym wieku, stąd tak wiele atrakcji – mówi burmistrz Jacek Hynowski. – Dni Baranowa Sandomierskiego to impreza, w której uczestniczą mieszkańcy z okolicznych miejscowości, dlatego zawsze dodatkowo staramy się zaprezentować to, z czego słynie nasza gmina – podkreśla burmistrz.

Pierwszy dzień imprezy zostanie zorganizowany w rytmach dyskotekowych, na scenie wystąpi Papa D, będzie też dyskoteka pod gwiazdami oraz karaoke.

Drugi dzień to głównie prezentacje artystyczne grup działających przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim, występy lokalnych zespołów muzycznych oraz konkursy. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie można przy pomocy questu odkryć Baranów Sandomierski, a za odgadnięcie ukrytego w nim hasła otrzymać atrakcyjną nagrodę. Na ten dzień organizatorzy zaplanowali występ grupy Blue Cafe.

Imprezie będzie towarzyszyć również Jarmark Ludzi z Pasją.

info: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim

foto: Tomasz Młyniec

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content