Już dzisiaj mecz Siarki Tarnobrzeg z Puszczą Niepołomice

Już dziś, w środę 8 maja drugoligowi piłkarze Siarki Tarnobrzeg rozegrają na własnym stadionie mecz 28 kolejki rozgrywek. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Artura Kupca będzie trzecia drużyna rozgrywek Puszcza Niepołomice. Początek meczu godz.17.

W ostatniej kolejce piłkarze z Niepołomic wygrali z Resovią 1:0, po strzale Łukasza Nowaka. Siarkowcy również odnieśli zwycięstwo, pokonując w Elblągu tamtejszą Olimpię 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 82 minucie Marcin Truszkowski.
W rundzie jesiennej drużyna z Niepołomic pokonała na własnym boisku Siarkę 4:2. Bramki dla tarnobrzeskiej drużyny zdobyli wtedy Konrad Stępień w 24 min i Janusz Hynowski w 64 min. Dla Puszczy trafiali Paweł Moskwik który w spotkaniu zaliczył hat-tricka (4, 18 i 58 minuta) oraz Mateusz Cholewiak w 39 minucie.