Tarnobrzeg: Spowodował wypadek, uciekając przed policją pozostawił ranne dziecko w rowie

Na tarnobrzeskim osiedlu Sobów, 41-letni mężczyzna, jadąc skuterem z dzieckiem, najechał na tył miejskiego autobusu. Kierowca z pasażerem spadli z motoroweru wprost do przydrożnego rowu. Nieodpowiedzialny ojciec pozostawił 8-latka na miejscu wypadku, a sam rzucił się do ucieczki.

Wczoraj przed godziną 16, dyżurny tarnobrzeskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym. Doszło do niego na ulicy Szlacheckiej w Tarnobrzegu. Z ustaleń Policji wynika, że 41-letni kierowca skutera podróżując z 8-letnim dzieckiem najechał na tył miejskiego autobusu, który w tym czasie zatrzymał się na przystanku autobusowym. Kierowca z pasażerem spadli ze skutera do przydrożnego rowu.

W wpadku obrażeń ciała doznał pasażer skutera. Ojciec nie udzielił dziecku pomocy, pozostawił go na miejscu wypadku, a sam rzucił się do ucieczki. Biegnącego polną drogą mężczyznę zatrzymał patrol Policji.

Sprawca wypadku został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Jeszcze dzisiaj zostanie przesłuchany. Policjanci przedstawią mu zarzuty.

Mężczyźnie została pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie. Sprawę wyjaśnia Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
7 lat temu

DUPEK

Szeryf
7 lat temu

Śmiało można typować gościa na tarnobrzeżanina roku w kategorii opiekun dzieci i młodzieży

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content