Trzy medale tenisistów IKS w Międzynarodowych Mistrzostwach Słowenii w Lasko

W Lasko odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowenii – 8th Slovenia Open 2013, w których uczestniczyła dwunastoosobowa Reprezentacja Polski w Tenisie Stołowym Niepełnosprawnych. W Reprezentacji Polski wystąpiła trójka zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg Maciej Nalepka, Krzysztof Żyłka i Karolina Pęk, którzy po raz kolejny nie zawiedli i wywalczyli trzy medale.

Karolina Pęk zdobyła na tych zawodach dwa medale (srebrny i brązowy). Medal srebrny w turnieju drużynowym (klasa 8-9) wraz z Dajaną Jastrzębską oraz w turnieju indywidualnym w klasie startowej 9, medal brązowy. Natomiast Maciej Nalepka i Krzysztof Żyłka na wózkach tworzący drużynę w klasie startowej 4, wywalczyli brązowy medal w turnieju drużynowym. Obaj startowali również w turnieju indywidualnym w kasie 4, po wyjściu ze swoich grup Maciek odpadł w 1/16 natomiast Krzysiek w 1/8 turnieju.

To kolejne medale zdobyte dla Tarnobrzega i Polski przez tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg, przypomnę, że to już jest ponad 130 medali zdobyty przez zawodników tarnobrzeskich od 2006 roku.

foto&źródło: Rajmund Zięba/IKS Tarnobrzeg