31.05 (piątek) Bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci, w Tarnobrzegu

Gastro Team i redakcja portalu dolinasmaku.eu, Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa “Siarkowiec” zapraszają dzieci na wyjątkowe Warsztaty Kulinarne. Kulinarna przygoda, pełna niesamowitych smaków i cudownych zapachów już w najbliższy piątek – w przededniu Dnia Dziecka – 31 maja, o godz. 14 w Środowiskowym Domu Kultury.

Warsztaty adresowane są do dzieci od ósmego roku życia. Bezpłatne zaproszenia do odebrania w siedzibach współorganizatorów warsztatów – TSM i SM “Siarkowiec” – oraz do zdobycia na antenie Radia Leliwa. Uwaga – ilość miejsc ograniczona.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję nie tylko podglądać najlepszych i od nich uczyć się tajników sztuki kulinarnej, ale przede wszystkim samodzielnie przygotować posiłki z produktów dostarczonych m.in. przez Serwis Gastronomiczny “Seriusz”. Mali kucharze będą więc kroić, mieszać, doprawiać, piec, a później oczywiście smakować to, co przygotują.

Organizatorzy zadbali nie tylko o stronę szkoleniową, ale też o liczne niespodzianki i konkursy z nagrodami przygotowanymi m.in. przez Hurtownię Kontakt. Jak podkreślają, Warsztaty Kulinarne dla dzieci mają być nie tylko okazją do poznawania sztuki kulinarnej, czy nabierania dobrych nawyków żywieniowych, ale przede wszystkim dobrą zabawą. Warsztaty mają też pokazać, jak wiele radości może dostarczać wspólne przygotowywanie posiłków, ale i nauczyć racjonalnego wykorzystania żywności. Tym samym organizatorzy Warsztatów Kulinarnych promują kampanie organizowane przez Tarnobrzeski Bank Żywności polegające na popularyzowaniu zachowań przeciwdziałających marnotrawstwu żywności.

Organizatorzy: Gastro Team, dolinasmaku.eu, Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Spółdzielnia Mieszkaniowa Siarkowiec

Organizację Warsztatów wsparli: Hurtownia “Kontakt”, Serwis Gastronomiczny “Seriusz”

Patroni medialni: Super Nowości, Tygodnik Sztafeta, Radio Leliwa, Telewizja Lokalna, nadwisla24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content