Tarnobrzeg: Bandzior pobił staruszkę na Skalnej Górze … za 1 zł

28-letni mężczyzna okradł i dotkliwie pobił spacerującą z psem 81-letnią kobietę. Do przestępstwa doszło w środę przed godz. 4, na ul. Skalana Góra w Tarnobrzegu.

Wczesnym rankiem 81-letnia kobieta wyszła ze swoim psem na spacer. Idąc alejkami została zaatakowana przez młodego człowieka. Napastnik zażądał pieniędzy. Gdy wydała mu jedyną złotówkę, jaką przy sobie posiadała, rozzłoszczony napastnik, przeszukał kieszenie pokrzywdzonej lecz okazały się puste, wówczas usiłował zdjąć kobiecie pierścionki. Spłoszony uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania sprawcy napadu. Jeszcze tego samego dnia ustalili, że sprawcą rozboju może być 28-letni mężczyzna, który na swoim koncie miał już podobne przestępstwo. Następnego dnia wieczorem, 28-latek przyszedł do jednostki Policji podpisać dozór. Został zatrzymany.

W piątek Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci kolejnego policyjnego dozoru. Za rozbój grozi mu kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kopniak
7 lat temu

I niech mi ktoś powie że takie buraki nie zasługują na śmierć.

@tbg
7 lat temu

Kara mu się należy ale nie śmierć, bez przesady.

shoshon
7 lat temu

nie rozumiem w ktorym miejscu zostala doktliwie pobita nie ze by to cos zmienialo ale media w polske gazety sa tragedia

troll
7 lat temu

jasne czyli musiałby jeszcze pobić 81 letnią staruszkę by była tragedia ?
takiego nieroba i wyrzut społeczeństwa powinno się skazać za ten rozbój na pół roku ciężkich robót o wodzie i chlebie.

pablo
7 lat temu

miał dozór za pobicie, teraz ma nadal za kolejne, rozumiem, ze zeby dać mu sanki prokurator czeka az w koncu kogoś ten kmiot zatłucze na śmierć

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content