Remis Wisły Sandomierz z liderem

Piłkarze Wisły Sandomierz zremisowali 1:1 (0:1) z Limanovią Limanowa – liderem III ligowych rozgrywek w grupie małopolsko-świętokrzyskiej. Niedzielny mecz rozegrany w Sandomierzu, był zaległym spotkaniem 17 kolejki.

Prowadzenie w meczu objął w 44 minucie zespół z Limanowej, po strzale Marka Mizi. Wyrównującą bramkę dla Wisły zdobył w 81 minucie Przemysław Michalski.

W najbliższą sobotę Wisła rozegra zaległe spotkanie 16 kolejki w Bodzentynie, w ostatnim meczu rundy wiosennej podejmie na własnym stadionie Szreniawę Nowy Wiśnicz (22.06).

Wisła:
Stanisław Wierzgacz — Sebastian Kocój, Erwin Nowik, Rafał Pydych, Grzegorz Rzeszutek, Daniel Chorab, Adrian Chamera, Marcin Pietrucha, Łukasz Mietlicki, Damian Nogaj, Przemysław Michalski

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ 17 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Szreniawa Nowy Wiśnicz – Bocheński KS 1:1, Hutnik Nowa Huta – Łysica Bodzentyn 3:4, Granat Skarżysko-Kamienna – Janina Libiąż 7:2, Wierna Małogoszcz – Przebój Wolbrom 1:2, Lubań Maniowy – Juventa Starachowice 0:1, Beskid Andrychów – Czarni Połaniec 4:1, Dalin Myślenice – Poprad Muszyna 0:1

źródło: Kielecka Piłka