Remis Wisły Sandomierz w Bodzentynie

Piłkarze Wisły Sandomierz końcówkę rundy z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Po remisie na własnym stadionie z liderem III ligowych rozgrywek Limanovią Limanowa, tym razem zremisowali 3:3 w Bodzentynie z trzecim zespołem w grupie, tamtejszą Łysicą. Sobotnie spotkanie było zaległym meczem 16 kolejki.

Choć jeden punkt wywieziony z trudnego terenu z pewnością cieszy piłkarzy i kibiców Wisły, to po końcowym gwizdku mógł pozostać niedostyt. Drużyna z Sandomierza po pierwszych 35 minutach prowadziła już 3:0, po golach zdobytych przez Rafała Pydycha w 6 minucie, Przemysława Michalskiego w 30 minucie i Daniela Choraba w 34 minucie. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli kontaktowego gola, po trafieniu w 41 minucie Krystiana Płusa. Po przerwie dwie bramki zdobył Karol Drej, w 64 i 83 minucie, ustalając wynik meczu na 3:3.

W ostatnim meczu sezonu 2012/13 Wisła, zajmująca szóstą lokatę w tabeli podejmie na własnym stadionie spadkowicza – Szreniawę Nowy Wiśnicz. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 22 czerwca, początek godz. 17.

Łysica Akamit Bodzentyn – Wisła Sandomierz 3:3 (1:3)

Łysica: Dymanowski 6 – Cichoń 6, Kardas 6, Szymoniak 6, Kozubek 7 – Paprocki 7, Trela 6, Drej 8, Płusa 7 (84 Mojecki nie klas.) – D. Gardnik 4 (60 Fortuna 3), P. Gardynik 4 (56 Michta 3).