23.06 (niedziela) Dni Sandomierza – program

Tegoroczne obchody „Dni Sandomierza” potrwają tylko jeden dzień i odbędą się w niedziele 23 czerwca 2013 r. na Placu Jana Pawła II i na Rynku Starego Miasta.

Rynek Starego Miasta, godz. 11.00-15.00

„Tak dla Transplantacji” w ramach Dni Sandomierza. Już po raz piąty z rzędu, tradycyjnie w ramach programu „Tak dla Transplantacji” Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca będzie popularyzować transplantację i promować zdrowy styl życia. Specjalistyczne stanowisko medyczne zlokalizowane na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu zaoferuje wszystkim chętnym bezpłatne pomiary ciśnienia, cukru i konsultacje kardiologiczne. Przy stanowisku obecni będą realizatorzy programu „Żywy Dawca Nerki”.

Plac Jana Pawła II, od godz. 14.00

Blok programowy zapewnią występy i koncerty miejskich formacji artystycznych.

Gwiazdą wieczoru będzie występ Ewy Farny z zespołem. O wyborze tej wokalistki zadecydowali internauci, którzy przez ostatnie tygodnie oddawali swoje głosy w internetowej sondzie. Farna pokonała w głosowaniu Agnieszkę Chylińską.

Oprócz artystycznych wydarzeń scenicznych na Placu Jana Pawła II nie zabraknie licznych stanowisk promocyjno-handlowych, dobrze zaopatrzonego serwisu gastronomicznego oraz bogato wyposażonego lunaparku.

foto: www.ewafarna.pl

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sandra
9 lat temu

nie wiem co za debile głosowali w tej sondzie

Easy
9 lat temu

No chyba nie…. Zabrali nam jedyny rockowy dzień w roku… -.-
ZGNIJCIE SZMATY I GIMBUSY, KTÓRE GŁOSOWAŁY NA TO ŚCIERWO…

Rasta
9 lat temu

społeczność Rasta popiera głos Sandry i Easy!

fan farny
9 lat temu

Dobry wybór Farna jest fajna!

niezadowolony
9 lat temu

Zamiast Farny mogli wybrać kilka zespołów w stylu S.N.O.W albo Strzał w Głowę. Koszty mniejsze a zespoły o niebo lepsze, ludziom bardziej by się podobało. A tak to przyjdą same „szalone 13-stki” i będą piszczeć pod sceną…
Szkoda, że nie będzie tak jak rok temu. Genialni ludzie plus pogo pod sceną. Brakuje mi tego.

xyz
9 lat temu

lepsza Farna niz to wycie jak wypuszczonych z buszu kolesiow gdzie farna jest znana a jakies snow kto to zna ? młodziez nachajana marycha wino, glany jak oszołomy i niedoruchance

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content