23.06 (niedziela) Dni Sandomierza – program

Tegoroczne obchody „Dni Sandomierza” potrwają tylko jeden dzień i odbędą się w niedziele 23 czerwca 2013 r. na Placu Jana Pawła II i na Rynku Starego Miasta.

Rynek Starego Miasta, godz. 11.00-15.00

„Tak dla Transplantacji” w ramach Dni Sandomierza. Już po raz piąty z rzędu, tradycyjnie w ramach programu „Tak dla Transplantacji” Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca będzie popularyzować transplantację i promować zdrowy styl życia. Specjalistyczne stanowisko medyczne zlokalizowane na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu zaoferuje wszystkim chętnym bezpłatne pomiary ciśnienia, cukru i konsultacje kardiologiczne. Przy stanowisku obecni będą realizatorzy programu „Żywy Dawca Nerki”.

Plac Jana Pawła II, od godz. 14.00

Blok programowy zapewnią występy i koncerty miejskich formacji artystycznych.

Gwiazdą wieczoru będzie występ Ewy Farny z zespołem. O wyborze tej wokalistki zadecydowali internauci, którzy przez ostatnie tygodnie oddawali swoje głosy w internetowej sondzie. Farna pokonała w głosowaniu Agnieszkę Chylińską.

Oprócz artystycznych wydarzeń scenicznych na Placu Jana Pawła II nie zabraknie licznych stanowisk promocyjno-handlowych, dobrze zaopatrzonego serwisu gastronomicznego oraz bogato wyposażonego lunaparku.

foto: www.ewafarna.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sandra
10 lat temu

nie wiem co za debile głosowali w tej sondzie

Easy
10 lat temu

No chyba nie…. Zabrali nam jedyny rockowy dzień w roku… -.-
ZGNIJCIE SZMATY I GIMBUSY, KTÓRE GŁOSOWAŁY NA TO ŚCIERWO…

Rasta
10 lat temu

społeczność Rasta popiera głos Sandry i Easy!

fan farny
10 lat temu

Dobry wybór Farna jest fajna!

niezadowolony
10 lat temu

Zamiast Farny mogli wybrać kilka zespołów w stylu S.N.O.W albo Strzał w Głowę. Koszty mniejsze a zespoły o niebo lepsze, ludziom bardziej by się podobało. A tak to przyjdą same „szalone 13-stki” i będą piszczeć pod sceną…
Szkoda, że nie będzie tak jak rok temu. Genialni ludzie plus pogo pod sceną. Brakuje mi tego.

xyz
10 lat temu

lepsza Farna niz to wycie jak wypuszczonych z buszu kolesiow gdzie farna jest znana a jakies snow kto to zna ? młodziez nachajana marycha wino, glany jak oszołomy i niedoruchance

Postaw mi kawę na buycoffee.to
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content