Na początek derby ze Stalą Rzeszów – terminarz spotkań Siarki w rundzie jesiennej

Pierwszy mecz w ramach rundy jesiennej II ligi wschodniej Siarka rozegra na własnym stadionie ze Stalą Rzeszów. Runda rozpocznie się 27/28 lipca, ostatnia zaś 18 kolejka rozegrana zostanie 23/24 listopada. Ostatnim rywalem Siarki w rundzie jesiennej będzie również Stal Rzeszów, bowiem pierwsza kolejka rundy wiosennej, rozegrana zostanie awansem jeszcze w listopadzie.

Kolejne derby, tym razem ze Stalą Mielec Siarka zagra w terminie 6/7 września w Tarnobrzegu, ze Stalą Stalowa Wola zaś na wyjeździe – 12/13 października.

1. kolejka – 27/28 lipca

Olimpia Elbląg – Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków – Stal Mielec
Legionovia Legionowo – Wisła Puławy
Motor Lublin – Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola – Limanovia Limanowa
Garbarnia Kraków – Radomiak Radom
Wigry Suwałki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Siarka Tarnobrzeg – Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce – Concordia Elbląg

2. kolejka – 3/4 sierpnia

Pelikan Łowicz – Concordia Elbląg
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom – Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków – Limanovia Limanowa
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy – Olimpia Zambrów
Stal Mielec – Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków

3. kolejka – 10/11 sierpnia

Znicz Pruszków – Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów – Stal Mielec
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Wigry Suwałki – Limanovia Limanowa
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom
Pogoń Siedlce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg – Stal Rzeszów

4. kolejka – 17/18 sierpnia

Pelikan Łowicz – Stal Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Concordia Elbląg
Radomiak Radom – Pogoń Siedlce
Limanovia Limanowa – Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin – Wigry Suwałki
Wisła Puławy – Garbarnia Kraków
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów
Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo

5. kolejka – 24/25 sierpnia

Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Stal Mielec
Wigry Suwałki – Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin
Pogoń Siedlce – Limanovia Limanowa
Concordia Elbląg – Radomiak Radom
Stal Rzeszów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

6. kolejka – 31 sierpnia/1 września

Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom – Stal Rzeszów
Limanovia Limanowa – Concordia Elbląg
Motor Lublin – Pogoń Siedlce
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec – Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów

7. kolejka – 7/8 września

Olimpia Zambrów – Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
Concordia Elbląg – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Limanovia Limanowa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Radomiak Radom

8. kolejka – 14/15 września

Pelikan Łowicz – Radomiak Radom
Limanovia Limanowa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Wisła Puławy – Concordia Elbląg
Stal Mielec – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków
Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola

9. kolejka – 21/22 września

Stal Stalowa Wola – Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków – Olimpia Zambrów
Wigry Suwałki – Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg – Stal Mielec
Stal Rzeszów – Wisła Puławy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Motor Lublin
Radomiak Radom – Limanovia Limanowa

10. kolejka – 28/29 września

Pelikan Łowicz – Limanovia Limanowa
Motor Lublin – Radomiak Radom
Wisła Puławy – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Mielec – Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów – Wigry Suwałki
Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków

11. kolejka – 5/6 października

Garbarnia Kraków – Pelikan Łowicz
Wigry Suwałki – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów
Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo
Concordia Elbląg – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Stal Mielec
Radomiak Radom – Wisła Puławy
Limanovia Limanowa – Motor Lublin

12. kolejka – 12/13 października

Pelikan Łowicz – Motor Lublin
Wisła Puławy – Limanovia Limanowa
Stal Mielec – Radomiak Radom
Olimpia Elbląg – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
Legionovia Legionowo – Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki

13. kolejka – 19/20 października

Wigry Suwałki – Pelikan Łowicz
Siarka Tarnobrzeg – Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
Concordia Elbląg – Olimpia Zambrów
Stal Rzeszów – Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Pruszków
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg
Limanovia Limanowa – Stal Mielec
Motor Lublin – Wisła Puławy

14. kolejka – 26/27 października

Pelikan Łowicz – Wisła Puławy
Stal Mielec – Motor Lublin
Olimpia Elbląg – Limanovia Limanowa
Znicz Pruszków – Radomiak Radom
Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów – Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola – Concordia Elbląg
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki – Siarka Tarnobrzeg

15. kolejka – 2/3 listopada

Siarka Tarnobrzeg – Pelikan Łowicz
Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
Concordia Elbląg – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Olimpia Zambrów
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo
Limanovia Limanowa – Znicz Pruszków
Motor Lublin – Olimpia Elbląg
Wisła Puławy – Stal Mielec

16. kolejka – 9/10 listopada

Pelikan Łowicz – Stal Mielec
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
Znicz Pruszków – Motor Lublin
Legionovia Legionowo – Limanovia Limanowa
Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Wigry Suwałki – Concordia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce

17. kolejka – 16/17 listopada

Pogoń Siedlce – Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
Stal Rzeszów – Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Garbarnia Kraków
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Limanovia Limanowa – Olimpia Zambrów
Motor Lublin – Legionovia Legionowo
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
Stal Mielec – Olimpia Elbląg

18. kolejka – 23/24 listopada

Pelikan Łowicz – Olimpia Elbląg
Stal Mielec – Znicz Pruszków
Wisła Puławy – Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów – Motor Lublin
Limanovia Limanowa – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – Garbarnia Kraków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wigry Suwałki
Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg
Concordia Elbląg – Pogoń Siedlce

źródło: PZPN

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lukatoni
7 lat temu

jak resovia sie utrzyma to bedzie pograne ;(

WF
7 lat temu

Ale jaja, wygląda na to że Siarka faktycznie będzie grać nadal w 2 lidze 🙂

Toldi Zks Stal Gorzyce
7 lat temu

Mam nadzieje ze reska zahmie wasze miehsce i pojdziecie tam gdzie byc powinniscie !!!

sss
7 lat temu

to gorzyce jeszcze istnieją ?

apel
7 lat temu

Chłopino z Gorzyc – wdech>wydech.

sdfg
7 lat temu

i ap ap ap gorzycki psie do Zaleszan wpław później pieszo do pława

fifi
7 lat temu

jaka stal?? tłoki 🙂

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x