Tarnobrzeg: Nauczyciele rywalizowali w I Mistrzostwach Siatkówki Plażowej (zdjęcia)

I Mistrzostwa Nauczycieli w Siatkówce Plażowej – Tarnobrzeg 2013 rozegrane zostały w minionym tygodniu, Tytuł najlepszej pary nauczycielskiej w plażówce w 2013 r wywalczyli Robert Chmiel reprezentujący Zespół Szkół im. Małego Księcia oraz Piotr Trela, nauczyciel WF (ostatnio w ZSP nr 1). Mistrzowie wygrali wszystkie swoje mecze.

Drugie miejsce, po bardzo emocjonującym pojedynku wywalczyły Barbara Mysiak ZSP Nr 1 i Anna Gara SP Nr 9. O kolejności na pudle w przypadku miejsca 2 i 3 decydowały małe punkty. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z SP Nr 10 Zbigniew Jabłoński i Michał Stępień. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna w składzie Honorata Jabłońska-Żak SP nr 9 i Tomasz Żak Gimnazjum nr 1.

Nagrody zawodnikom wręczał dyrektor MOSiR Marek Grąz i Prezes Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej (pomysłodawca i główny organizator) Robert Chmiel. Cały turniej sędziowała dwójka sędziów reprezentująca TSSPS, Robert Piątkowski i Tomasz Urbaniak. Kolejna edycja mistrzostw plażówki dla nauczycieli już za rok. Może na boiskach nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

foto&tekst: Piotr Chmiel

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
adiutant
7 lat temu

A kim jest ten Chmiel bo jakoś nie znam -to nauczyciel?

wiking
7 lat temu

wiecej czytaj i ogladaj. i nie chodzi tu o ten wspanialy smak goryczki 🙂

tykon
7 lat temu

Fotograf jakiś słaby bo zdjęcia w bardzo niskiej jakości

Zenon
7 lat temu

Zdjęcia faktycznie nie najlepsze, bo ten portal przyzwyczaił nas do dużo lepszej jakości. A co do plażówki to ona powoli umiera w Tarnobrzegu i to niestety jest przykre…

hak
7 lat temu

śmieszny turniej, startowało 8 osób, 4 zespoły i jeszcze puchary sobie kupili. Parodia

tbg
7 lat temu

Turniej dla nauczycieli a tu tylko ośmiu na piasku… Czyżby pozostali, nieobecni to nauczyciele tylko z nazwy? Ojjj nie ładnie!

OJOJ
7 lat temu

tylko 8 bo pewnie reszta się bedzie zasłaniać że swiadectwa, zakończenie roku itp. choć p. Gara też ma wychowawstwo i jakoś dała rade przyjść i pograć. Reszta nauczycielstwa to chyba rzeczywiście z nazwy tylko bo jaki sport jak nie siatkówka jest dla każdego i pobawić się może każdy nawet pani od muzyki np.

wiking
7 lat temu

w starych jabłonkach jak zaczynali 3/4 wsi mówiło gościa powaliło.piach marnuje. dziś mamy mistrzostwa świata.tylko słychać krytykę. moze słowo, początki są trudne.tak dalej.może to zmusi prezydenta i władze ze wreszcie wysypią piach nad jeziorem trochę wyzej a nie tylko do wody.(jezioro mamy fajne)

robert2211
7 lat temu

Drogi adiutancie, masz napisane że Chmiel jest nauczycielem w Zespole Szkół Małego Księcia, nawet dużą czcionką. Hak pisze że śmieszny turniej. No oczywiście hak organizuje inne i na wszystkich ma po sto drużyn, gratulacje. A co do umierania siatkówki plażowej, o którym mówi Zenon, to ona nigdy w Tarnobrzegu nie żyła. Mamy tylko jedno nie najlepsze boisko i to w dodatku teraz niedostępne dla ogółu. Dlatego takie inicjatywy jak ten turniej, maja na celu pokazywanie, że nad Jeziorem Tarnobrzeskim jest potrzeba usypania co najmniej dwóch boisk, z siatkami ochronnymi i chociażby małymi trybunami. Jeżeli będzie infrastruktura, to będzie się można pokusić o organizację dużego profesjonalnego turnieju. Na jednym boisku można rozgrywać turniej maksymalnie dla 8 par. A wszystkim sympatykom plażówki, życzymy miłego sezonu i zapraszamy do udziału w turniejach tarnobrzeskich.

Karol
7 lat temu

Witam sympatyków pięknego sportu. Poszukuję w Tarnobrzegu chętnych do treningu siatkówki plażowej w godzinach popołudniowych. Proszę o kontakt na priv alfa21@poczta.onet.pl. Pozdrawiam Karol

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content