Tarnobrzeg: Zmiany na stanowisku dyrektora WORD-u

Wiesław Lichota został odwołany ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Swoją decyzję Zarząd Województwa Podkarpackiego argumentuje odpowiedzią na liczne nieprawidłowości i problemy. Lichotę zastąpił na stanowisku Lucjusz Nadbereżny.

Oprócz dyrektora WORD-u w Tarnobrzegu, zarząd odwołał również dyrektorów ośrodków w Krośnie, Przemyślu i Rzeszowie. Zmian dokonano w odpowiedzi na liczne nieprawidłowości i problemach w prawie wszystkich ośrodkach.

Tylko jeden z odwołanych dyrektorów Ryszard Kulej z Przemyśla zjawił się aby odebrać decyzję. Podczas spotkania odwołanego dyrektora z członkami zarządu omówione zostały problemy funkcjonowania ośrodków. Pozostali szefowie taktycznie udali się na urlopy bądź przebywają na zwolnieniach lekarskich.

– Czterech nowych dyrektorów powołano z zewnątrz. Wszyscy dobrze znają problematykę funkcjonowania Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. Ze względu na specyfikę działań i dotychczasowe problemy w WORD-ach, praca nowych szefów będzie na bieżąco dokładnie analizowana i weryfikowana – informuje Tomasz Leyko z departamentu organizacyjnego.

WORD Rzeszów – odwołanego Michała Wilka zastąpił MAREK ZĄBEK
WORD Przemyśl- Odwołanego Ryszarda Kuleja zastąpił MAREK MAZUREK
WORD Krosno – Odwołanego Stefana Pinderskiego zastąpił RYSZARD SIEPIETOWSKI

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content