13.07 (sobota) Koncert zespołu BOSO w ramach cyklu „Muzyka na Starówce”

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Muzyka na Starówce”, w ramach którego wystąpi Zespół BOSO. Grupa zaprezentuje bogaty repertuar z pogranicza wielu gatunków, w tym muzyki pop, funk, reggae, blues, rock oraz soul. Koncert odbędzie się na scenie przy Ratuszu w sobotę 13 lipca br., o godz. 20, wstęp wolny.

Boso zaczęło chodzić jesienią 2010. Pop, funk, reggae, blues, rock, soul plączą się im ciągle między nogami. Boso to miłość i miłość do muzyki, emocje, koncerty, ludzie, kobiecy wdzięk, urok, chęć życia, energia i jeszcze trochę o miłości, gro bab ze szczyptą facetów w proporcji 4-do-2.
Muzyka zaś po równo o jednych i o drugich – kontrasty, huśtawki i rozważania, pomarańcze, kiwi, pietruszki i gruszki. O tym, że zwykle jest dobrze i nie zawsze jest źle, o tym, że nawet jak trudno iść – iść trzeba. Wokale, które troją się w Waszych głowach to Julka, Aneta, i Kasia. Ala – gitara, Zakwas – bas, Seru – perkusja.
Zespół z Łodzi, Zgierza i okolic znalazł ciepły kąt w Miejskim Ośrodku Kultury, z którego łatwo się wygonić nie da.
W maju 2012 własnymi siłami Boso wydało pierwszą EPkę, w lipcu 2012 odniosło sukces na małej scenie Slot Art Festival, którą wygrało. W marcu 2013 premierę miał pierwszy klip zespołu. W tym samym czasie publiczność mogła bliżej poznać główną wokalistkę Julię Szwajcer w programie X-Factor.

foto&info: Sandomierskie Centrum Kultury

video: Grzegorz Matysiak

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jamajka
7 lat temu

niby potrafią zaśpiewać wszystko a jednak jodłowanej polki z Bawarii nie widzę w repertuarze

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x