Kibice i Sympatycy Wisły Sandomierz rywalizowali w ramach II Letniego Turnieju Piłkarskiego

13 osiedlowych zespołów wzięło udział w II Letnim Turnieju Kibiców i Sympatyków WISŁY SANDOMIERZ. Zawody wygrała ekipa Gołębice przed Bronxem i Młodym Bronxem.

” Rozgrywki obfitowały od początku liczne niespodzianki. Na boisku trwała zacięta walka, przez co dwóch zawodników odniosło groźną kontuzję (ŻYCZYMY SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!). W niedzielne popołudnie na szczęście dopisała nam pogoda która znacznie przyczyniła się i zachęciła kibiców WISŁY jak i mieszkańców Sandomierza do śledzenia rozgrywek piłkarskich. W szczytowym momencie przez orlika przewinęło się ok. 250 osób.

W trakcie turnieju nie mogło zabraknąć flag które ozdobiły płot, jak i głośnych śpiewów wielbiących nasz klub, dopingu dla swoich osiedli, pozdrowień dla zgód, fan clubów i chłopaków przebywających za kratami, czy pocisków skierowanych w stronę kręcących się w okolicach orlika i szukających na siłę afery milicjantów. Nie mogło również zabraknąć pocisków zaadresowanych w stronę naszych wrogów.

Wracając do rozgrywek piłkarskich. Turniej wygrała ekipa z Gołębic która w finale pokonała Bronx. Mecz o 3 miejsce wygrały Sokolniki pokonując w małym finale Tadeusza Króla. Puchar najlepszego bramkarza trafił do Sokolnik a statuetka dla najlepszego strzelca powędrowała w ręce napastnika z Tadeusza Króla.

Tym samym II letni turniej przeszedł do historii. Sezon ogórkowy został oficjalnie zakończony a nam nie pozostało nic innego jak tylko czekać na inaugurację rozgrywek. Na koniec podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji turnieju jak i osób dzięki którym na turnieju panował przyjazny klimat. ” – organizatorzy turnieju.

W turnieju udział wzięły:
1.GOŁĘBICE
2.BRONX
3. MŁODY BRONX
4.TADEUSZA KRÓLA
5.MŁODA WISŁA
6.LUBELSKA
7. NO NAME
8.ŁAMAŃCE
9.DWIKOZY
10.SOKOLNIKI
11.TRZEŚŃ
12.ŚWIĄTNIKI
13. WZG

foto&info: Wisła Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x