„Lato z Radiem” w Tarnobrzegu. Rekord frekwencji (fotoreportaż)

Aż czterdzieści pięć tysięcy osób. Taką frekwencję, według oficjalnych danych, miał niedzielny koncert „Lata z Radiem” nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Od rana gdzie na Placu Bartosza Głowackiego odbyło się wielkie gotowanie zupy pomidorowej. Całe 420 litrów na upamiętnienie 420 letniej historii Tarnobrzega. Zainteresowanie mieszkańców było duże a kolejka do skosztowania przysmaku długa.
Równolegle na tafli tarnobrzeskiego jeziora trwały zmagania w regatach żeglarskich do których stanęło kilkadziesiąt załóg.
Po godzinie 16na scenie ustawionej nad brzegiem jeziora wystąpił Robi Show, czyli Robert Szymański, który w widowiskowy sposób prezentował wiersze Jana Brzechwy.

Około godziny 20 na scenie pojawił się Enej. Zespół rozgrzał publiczność do czerwoności. Zwycięzcy muzycznego show „Must Be The Music” wprawili wielotysięczny tłum w doskonały nastrój i zagwarantowali świetną zabawę swoim energetycznym repertuarem.
Krótko przed godziną 22 na scenę wkroczyła gwiazda wieczoru – Maryla Rodowicz. Ikona polskiej muzyki zaśpiewała dla zgromadzonej publiczności swoje największe przeboje. Wieczór zakończył pokaz sztucznych ogni.

źródło: UM Tarnobrzeg
foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kjlrtgrtgrgrg
8 lat temu

chcemy wiecej zdjec!!!!!

max
8 lat temu

i darmowego piwa!!!

Karolinka
8 lat temu

Impreza zajefajna 🙂

Jamajka
8 lat temu

wg moich danych było pół miliona

Rasta
8 lat temu

jednak słuszny kierunek obrała nasza władza skoro tłumy lgną do dożynek

Szeryf
8 lat temu

Mnie ciekawi w jaki sposób policzono uczestników imprezy? Zdjęcia lotnicze? satelitarne? 45 tys to dużo jak na ten niewielki cypel. Najważniejsze że nikt nie zginął bo organizatorom by się oberwało.

Jaracz
8 lat temu

Czytam i żałuję, że nie dotarłem bo w takim ścisku mógłbym się ojarać i anonimowo pokopulować. Ale nic to, nadrobię w przyszłym roku.

Jamajka
8 lat temu

Jaracz, skocz ze mną na pielgrzymkę tam też jest niezła jazda

Rasta
8 lat temu

komisarz Ryba liczyła na liczydle

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content