Miał 13,74 promila alkoholu we krwi i przeżył !

Nieprzytomnego mężczyznę leżącego przy drodze krajowej w Tarnowskiej Woli, na skarpie rowu, znaleźli strażnicy miejscy z Nowej Dęby.

Po podejściu do leżącego, strażnicy próbowali nawiązać z nim kontakt. Ponieważ mężczyzna nie wykazywał żadnych reakcji na podejmowane przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej czynności, niezwłocznie wezwano do niego zespół jednostki ratownictwa medycznego. Po przybyciu na miejsce karetki pogotowia i przebadaniu nieprzytomnego mężczyzny, lekarz stwierdził brak reakcji źrenic ocznych na światło. Natychmiast zabrano go do szpitala w Nowej Dębie. Po wykonaniu dokładniejszych badań okazało się, że mężczyzna ten jest w stanie upojenia alkoholowego i występuje u niego początkowa faza obrzęku mózgu.

Jak informuje nowodębska straż miejska, po wykonaniu badania na zawartość alkoholu we krwi nikt nie mógł uwierzyć, że ma on 13,74 promila alkoholu we krwi. W związku z tym podjęto decyzję o jak najszybszym przetransportowaniu go do specjalistycznego szpitala w Rzeszowie. Mężczyzna przeżył.

info: Straż Miejska Nowa Dęba

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
baton
9 lat temu

piękny wynik, możliwe że aparatura pomiarowa w wysokiej temperaturze popełniła jakiś błąd? taki wynik kwalifikuje się do księgi rekordów Guinessa, można by zawodnikiem promować region, miasto…

wels5
9 lat temu

Gratuluję rekordu!! Głupoty!

Fix
9 lat temu

A tam od razu głupoty, nie uwierzę że zrobił to specjalnie, pił z tydzień i zbierało się powoli. Dobrze że żyje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content