Tarnobrzeg: Kibic Siarki zatrzymany za odpalanie rac

Policja zatrzymała 35-letniego kibica Siarki Tarnobrzeg, który podczas meczu Siarki z Radomiakiem, odpalił race. Za złamanie przepisu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat i „zakaz stadionowy”.

Mężczyzna przebywający na trybunie stadionowej, mając założoną kominiarkę, odpalił race. Odpalenia dokonał dwukrotnie, po bramkach strzelonych przez swoją drużynę.
Zaraz po zakończonym meczu policja zatrzymała kibica Siarki. Badanie wykazało u niego 1,80 promila alkoholu w organizmie. Wnosząc na stadion materiały pirotechniczne, następnie odpalając je i zasłaniając twarz, naraził się nawet na 5 lat więzienia i tzw. „zakaz stadionowy”. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
7 lat temu

dozywocie moze za ta jedna race…

maryjan
7 lat temu

a tyle się mówi i pisze o tym co można a co nie na stadionie – może klient po alko stracił pamięć ?

David
7 lat temu

A ja się pytam, kto nie dopilnować i wpuścił go z racą na stadion???

ciekawski_dżordż
7 lat temu

Na prawdę brawurowa akcja POlicji – by żyło się lepiej. Swoją drogą jak na tym guantanamo kamer więcej niż mrówków to i nie dziwne, że tego terrorystę rozpoznali.

Szeryf
7 lat temu

Takiego tylko na szafot. Jacy rządzący takie przepisy(durne) Boniek miał coś pozmieniać bo sam w tym widział głupotę, nie wiem gdzie sprawa utknęła – z betonem łatwo nie będzie.

wels5
7 lat temu

Czy to miał być kibic? Raczej KIBOL w klasycznej postaci. A rakieta to chyba miała mu służyć do lepszego oświetlenia stadionu.

Rozum
7 lat temu

Bez przesady z tą jedną racą. Można zrozumieć rządzących że wprowadzili takie przepisy, bo jak race czy świece dymne lądowały na murawie i trzeba było przez to przerwać mecz to jakie mieli wyjście? Jak walczyć z głupotą? Tylko zakazać. Kibice\kibole sami jesteście sobie winni tym zakazom.

ttvtt
7 lat temu

To już zal ‚litewskiego chama’ grozi do 3 lat a tu jedno świecidełko i 5 ^^

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x