Tarnobrzeg: 28-latek pobity w centrum

Tarnobrzescy policjanci przedstawili zarzuty 24-letniemu mężczyźnie. Jest on podejrzany o brutalne pobicie mieszkańca Tarnobrzega. Zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Do feralnego zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 3, na ul. Szkolnej w Tarnobrzegu. 28-letni mężczyzna wspólnie ze znajomym wybrał się do jednego z tarnobrzeskich pubów. Chciał uczcić powrót kolegi z zagranicy. Po kilku godzinach wspólnej biesiady mężczyźni opuścili lokal. Będąc przed lokalem zostali zaczepieni przez nieznajomego. Doszło do wymiany zdań, w pewnym momencie mężczyzna uderzył ręką 28-latka. Po chwili ciosów było więcej, agresywny napastnik uderzył pokrzywdzonego butelką po piwie w twarz.

Ranny człowiek zaczął krwawić, szkło poraniło mu nos, policzek i okolice oka. Sprawca nie udzielił pomocy rannemu, oddalił się z miejsca zdarzenia. Świadek zdarzenia wezwał pogotowie, które przewiozło mężczyznę do szpitala. Zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Policjanci prowadząc czynności szybko ustalili tożsamość mężczyzny. Wczesnym rankiem zapukali do jego drzwi. 24-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. W tej sprawie został przesłuchany. Policjanci przedstawili mu zarzuty usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci kalectwa. Czyn ten stanowi występek o charakterze chuligańskim, powoduje to zaostrzenie kary.

Czy mężczyzna trafi do tymczasowego aresztu, zdecyduje na dzisiejszym posiedzeniu sąd.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
7 lat temu

Jak zwykle zawieszenie dostanie, jak reszta gówniarstwa która roznosi to miasto. W Tarnobrzegu nie skazuje się chuliganów, to przecież oni TU rządzą, dlatego wszyscy normalni stąd uciekają. Czekajcie dalej, aż będą zabijać w biały dzień. Tarnobrzeg to patologia!! CHORE MIEJSCE!!

rudy
7 lat temu

Byłem niedawno w Orbicie po kilku latach nie chodzenia do tarnobrzeskich pseudoklubów , wychodzac na fajke zobaczylem wokol klubu mase dresow siedzacych na chodniku i bujających sie tam i z powrotem i tylko patrzących komu by tu przy*ebac.
W skansenach typu Tbg takie zjawiska to normalka.

MTS
7 lat temu

Ulica Szkolna, nie Szeroka

fifi do rudy
7 lat temu

Oceniasz ludzi po ubraniu? 🙂 a Ty jak byłeś ubrany? Zrobił Ci coś ktoś czy stać Cie tylko na generalizowanie…?

damian roś
7 lat temu

heh a co w innych wiekszych miastach tego nie ma? chyba z choinki spadliscie. wieksze miasto wieksza zdezinformacja tzw. chaos 🙂

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x