Baranów Sandomierski: Mężczyzna zginął przygnieciony przez ciągnik

59-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Do tragicznego wypadku doszło w miniony piątek po godz.21, w miejscowości Knapy w gminie Baranów Sandomierski.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że tego dnia 59-letni mężczyzna wspólnie z kolegami pracował w lesie przy obróbce drewna. Po kilku godzinach pracy mężczyźni rozpoczęli zwożenie drewna ciągnikami rolniczymi. Na jednym z ciągników jako pasażer jechał 59-latek. W pewnym momencie traktor zjechał na pobocze, a następnie do rowu, przewrócił się przygniatając mężczyznę. Poszkodowany wskutek urazów zmarł ma miejscu zdarzenia.

Funkcjonariusze prowadząc czynności wyjaśniające ustalili, że mężczyźni tego dnia wspólnie pili alkohol. W piątek policjanci zatrzymali pięć osób, w wieku 45, 43, 37, 35 i 22 lat. Badanie alkomatem wykazało u 45-latka, który prawdopodobnie kierował ciągnikiem, 1,42 promila alkoholu. U zatrzymanych 35 i 37-latka alkomat wskazał po 2 promile alkoholu.

Po policyjnych czynnościach 22 i 35-latka zwolniono. Trzem pozostałym mężczyznom przedstawiono zarzuty. 37 i 43-letni mężczyźni objęci zostali dozorem policyjnym. 45-latek zostanie dzisiaj przesłuchany przez sąd. Policjanci skierowali wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rodzina Zmarłego
8 lat temu

Totalna bzdura!!!! Pan który napisał ten artykuł napisał bzdurę!!!!!! Powinien się wstydzić swoim zachowaniem i głupotami jakie wypisuje!!!!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content