Pewne zwycięstwo Wisły w Myślenicach

Drużyna Wisły Sandomierz wygrała 4:1 (2:0) z Dalinem Myślenice w meczu 7. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. To drugie zwycięstwo podopiecznych trenera Tadeusza Krawca w obecnym sezonie.

Wisła wyszła na prowadzenie już w 19 minucie meczu, po golu zdobytym przez Karola Stawiarskiego. Zaledwie trzy minuty później drugą bramkę dla sandomierskiego zespołu strzelił Damian Nogaj, wykorzystując podyktowaną przez sędziego „jedenastkę”. Dwa kolejne trafienie Wiślacy zaliczyli już w drugiej połowie, najpierw w 64 minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Michalski, zaś w 86 minucie do bramki rywali trafił Adrian Gębalski. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił w 55 minucie Krzysztof Kozieł z rzutu karnego.

Po 7. kolejkach Wisła zajmuje 11 lokatę mając na koncie 7 punktów. Na czele tabeli plasuje się Soła Oświęcim ( 17 pkt). W następnej kolejce sandomierski zespół będzie miał okazję do pierwszego zwycięstwa na własnym stadionie, choć zadanie nie będzie łatwe, do Sandomierza przyjadą bowiem rezerwy Wisły Kraków, plasujące się na 10 pozycji. Mecz odbędzie się w niedzielę 15 września, początek godzina 16.

źródło: 90minut.pl