Tarnobrzeg: Jesienny nabór do Jednostki Strzeleckiej 2002

„Wyjdź z domu. Zostań strzelcem”. Jednostka Strzelecka 2002 Tarnobrzeg ogłasza jesienny nabór. Pierwsze zajęcia szkoleniowe dla rekrutów odbędą się 28.09.2013 o godz. 10. Zbiórka u wylotu ulicy Zwierzynieckiej, obok boisk treningowych KS Siarka.

Wcześniej w szkołach odbędą się spotkania z uczniami.
17 września 2013 r. (wtorek) – Gimnazjum nr 3 w Tarnobrzegu, godz. 16:20
18 września 2013 r. (środa) – Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu, godz. 15:30
19 września 2013 r. (czwartek) – Gimnazjum nr 2 w Tarnobrzegu, godz. 16:30

WYJDŹ Z DOMU, ZOSTAŃ STRZELCEM!

Związek Strzelecki „Strzelec” Organizacja Społeczno – Wychowawcza jest organizacją nastawioną głównie na pracę z młodzieżą pod kierunkiem doświadczonych instruktorów Związku, którzy organizują całoroczne zajęcia.

Tradycyjnie już od kilkunastu lat organizujemy nie tylko obozy wakacyjne ale też różnego rodzaju szkolenia podnoszące nie tylko sprawność fizyczną uczestników ale również uczące współpracy w grupie, koleżeństwa, zaangażowania, a czasem i poświęcenia dla innych. Przykładów takiego działania można by podać wiele i jeśli Państwo są zainteresowani to zapraszamy nie tylko do naszej galerii zdjęć.

Na co dzień zajmujemy się działaniami promującymi zdrowy styl życia, współpracą w grupie rówieśników, strzelectwem, podnoszeniem sprawności fizycznej, topografią oraz szkoleniem z zakresu pierwszej pomocy. Organizujemy
marsze terenowe, zawody na orientację, zawody sportowe i wiele innych przedsięwzięć zarówno szkoleniowych jak i wychowawczych. Strzelcy ponadto poznają historię Polski i regionu, ze szczególnym uwzględnieniem tradycji walk
o niepodległość.

Bycie strzelcem zobowiązuje nie tylko do uczestnictwa w samych zajęciach szkoleniowych i imprezach patriotycznych ale również uczy karności, dyscypliny, punktualności oraz odpowiedzialności za swoje postępowanie jak i powierzony sprzęt stanowiący majątek organizacji.

Dla najlepszych otwarta jest droga awansowa i powierzanie coraz to bardziej odpowiedzialnych zadań aż do kierowania drużyną / plutonem swoich rówieśników i organizowania z nimi pracy strzeleckiej.

Wszystkie informacje kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej. Można nas również znaleźć na facebook’u.
www.strzelec.tbg.net.pl

info: organizator
foto: archiwum/Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content