Kibic Wisły Sandomierz zatrzymany przez policję

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Sandomierza, po tym jak naruszył nietykalność cielesną jednego ze stróżów prawa. Mężczyzna ten próbował „odbić” swojego 21- letniego kompana z rąk funkcjonariuszy. Młodszy z nich, za swoje niewłaściwe zachowanie został ukarany 500 złotowym mandatem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.30 na stacji benzynowej w miejscowości Rogów w powiecie kazimierskim. Kibice Wisły Sandomierz powracający z meczu który odbył się w Krakowie, postanowili zrobić zakupy na stacji benzynowej.

– Jednemu z nich nie spodobało się, że musi czekać w kolejce więc zaczął głośno i wulgarnie wyrażać swoje niezadowolenie – opisują zdarzenie policjanci.
Kieleccy policjanci zabezpieczający przejazd podjęli interwencję wobec mężczyzny. – Podczas doprowadzania go do radiowozu niezadowoleni z tego faktu koledzy postanowili go „odbić”. Doszło do szarpaniny z interweniującymi funkcjonariuszami. W konsekwencji zatrzymano agresywnego 26-letniego kibica, który odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Jego kompan za zakłócenie ładu i porządku publicznego otrzymał wysoki 500 złotowy mandat – opisują zdarzenie policjanci.

Zatrzymany 26-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Całe zdarzenie i interwencja policji zostały zarejestrowane,  trwa  analiza materiału. Funkcjonariusze ustalają inne osoby, które złamały prawo.

Źródło: KPP w Kazimierzy Wielkiej

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content