Rezerwy Siarki wygrywają ze Strzelcem (fotoreportaż oraz video HD)

Drużyna rezerw Siarki Tarnobrzeg wygrała 3:0 (1:0) ze Strzelcem Dąbrowica w meczu 9.kolejki „A” klasowych rozgrywek. Dzięki zwycięstwu i przegranej drugiej drużyny Stali Stalowa Wola, podopieczni trenera Macieja Wojnara awansowali na pozycję wicelidera rozgrywek.

Bramki dla Siarki II strzelili: Daniel Koczon w 24 minucie, Michał Kułaga w 65 minucie i Patryk Szewc w 73 minucie. Goście kończyli mecz w „10”, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został bowiem Mariusz Rożnowski, w 59 minucie meczu.

Wyjściowy skład Siarki II: Gielarek – Michalewski, Korona, Marcin Szewc, Głowacki – Sagan, Koczon, Bukała, Piątkowski – Patryk Szewc, Mażysz

Porażkę w meczu 9. kolejki zanotowała Iskra Sobów przegrywając w Zaklikowie z miejscową Sanną 0:2. W następnej kolejce rezerwy Siarki rozegrają wyjazdowe spotkanie z Łęgiem Stany, Iskra zaś podejmie w Tarnobrzegu Termopol Żabno.

IV LIGA PODKARPACKA

OKS Mokrzyszów został rozbity na własnym boisku przez Piasta Tuczempy 0:4. Wysoką porażkę zanotowała też Stal Nowa Dęba przegrywając w Nisku z tamtejszym Sokołem 0:3. W ramach 12. kolejki plasujący się na 8. miejscu Mokrzyszów zmierzy się w Leżajsku z tamtejszą Pogonią, dziesiąta w tabeli Stal rozegra mecz w Malawie z miejscowym Strumykiem.

KLASA OKRĘGOWA

OKS Wielowieś przegrała w Tarnobrzegu z Unią Skowierzyn 1:3. W meczu 11. kolejki ósmą w rozgrywkach Wielowieś czeka trudny mecz w Pysznicy z liderem rozgrywek, miejscową Olimpią.

KLASA B, grupa Stalowa Wola I

Koniczynka Ocice wygrała 1:0 ze Wspólnotą Serbinów i awansowała na pozycję wicelidera rozgrywek. Remisem 1:1 zakończył się mecz w Tarnowskiej Woli pomiędzy miejscowym LZS-em a Juniorem Zakrzów. W meczach 10 kolejki rozgrywek Koniczynka rozegra wyjazdowe spotkanie z KS Wolą Baranowską, siódma w tabeli Wspólnota podejmie na własnym boisku Kolejarza Knapy, zaś plasujący się na piątym miejscu Zakrzów podejmie na własnym boisku lidera z Krzątki.

źródło: własne, Siarka Tarnobrzeg On-Line, 90minut.pl