Decyzja PZPN w sprawie zajścia po meczu Stali Stalowa Wola z Siarką Tarnobrzeg w przyszłym tygodniu (video HD)

Komisja Dyscyplinarna PZPN zdecydowała, że ostateczną decyzję w sprawie wydarzeń, jakie miały miejsce podczas derbów Stal-Siarka oraz po zakończeniu meczu podejmie w następnym tygodniu.

W materiale video zajście na murawie pokazane z dwóch ujęć – trybuny oraz murawy boiska.

źródło: Siarka Tarnobrzeg On-Line

video: Agnieszka Nycz i Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
S
7 lat temu

Tego trenerka Wtorka za rzucenie zawodnikiem Siarki o glebę powinni zawiesić do końca sezonu i dopierdzielić mu i klubowi ze 20tys kary. Takie bagno jak w Stalowej powinna pokazać ogólnopolska stacja TV bo materiał jest tego wart.

ADHD
7 lat temu

Różne rzeczy dzieją się na boiskach ale „rzucanie zawodnikiem” przez trenera Stalówki będzie hitem. Przegrywać trzeba umieć. Buractwo i tyle w tym temacie.

zycie
7 lat temu

A ja nigdy w zyciu nie widziałam aby zawodnicy po zwycięstwie zwracali sie do kibiców gospodarzy i ich wyzywali.Nigdy na żadnym meczu tego nie widziałam.To skrajne chamstwo i za to klub Siarka Tarnobrzeg powinien być pozbawiony punktow i ukarany finansowo.Kibice na calym świecie spiewaja wulgarne piosenki o przeciwnikach ale nikt z zawodników nie odwzajemnia sie tym samym.Ten film ukazuje tylko chamstwo i grubiaństwo zawodników Siarki Tarnobrzeg.To co wolno i jest tolerowane u kibicow nie jest tolerowane i jest karane u zawodników.

nc
7 lat temu
Reply to  zycie

Kręcić, wyłudzić i zbluzgać a z siebie zrobić niewiniątko- od razu widać, że ze stalowej.

trolololo
7 lat temu

Skoro Siarka wygrywa ze Stalą, a Siarka jest nijako nazywana ” ku… starą ” to kim Stal musi być przegrywając 1:0 w dodatku u siebie? Pomyślcie chłopaki solidnie nad tym 🙂

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content