25.10 (piątek) Koncert charytatywny „Akcja Kazbek”, w Sandomierzu

W piątek 25 października o godzinie 18 w sandomierskim Katolickim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny „Akcja Kazbek”. Podczas koncertu na rzecz zaginionych w Gruzji – Bartka, Łukasza i Piotrka zagrają: My Madness, Grzesiek „Gela” Napieracz, Opallaga Quartet, Agata Gałach, Paweł Mosiołek, oraz Patrycja Szubstarska.

Jak informują organizatorzy koncertu, ich przyjaciele: Bartek, Łukasz i Piotrek zaginęli ponad 2 tygodnie temu podczas schodzenia z Kazbeku w Gruzji. Od tamtej pory nie było z nimi kontaktu. 8 października nad ranem wyruszyła polska akcja poszukiwawczo-ratunkowa. Doświadczeni zawodowcy zgodzili się wspomóc gruzińskie działania.

Jednak aby taka akcja przyniosła rezultat, oprócz mobilizacji i poświęcenia ze strony ratowników, potrzeba sporo pieniędzy na chociażby przeloty, czy wynajęcie helikoptera. Właśnie dlatego zrodził się pomysł zagrania i zorganizowania koncertu charytatywnego na rzecz chłopaków. Pieniądze, które zostaną przekazane na akcję będą pochodziły ze sprzedaży cegiełek oraz wolnych datków zebranych w trakcie imprezy.

***
Zachęcamy wszystkich czytelników naszego portalu do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i przekazania chociażby symbolicznej złotówki na rzecz chłopaków. Każdy z nas może pomóc.

Można również pomóc poprzez przekazanie na rzecz akcji darów-cegiełek. Więcej informacji, a także adres przesyłkowy można uzyskać pod mailem karol@mrock.com.pl, lub też na „fanpage” inicjatywy –
https://www.facebook.com/events/562008260534150

video: myMADNESSofficial

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content