25.10 (piątek) Koncert zespołów The Analogs i Na Zewnątrz, w Tarnobrzegu

Koncert szczecińskiej grupy punk rockowej The Analogs odbędzie się w piątek 25 października, w tarnobrzeskim pubie Końca Nie Widać. Kapela będzie promować swoje najnowsze wydawnictwo “Pełnoletnia Oi! Młodzież”. Jako support zagra zespół Na Zewnątrz. Początek godz.20.

Bilety: przedsprzedaż 20zł, w dniu koncertu 30zł.
Punkty przedsprzedaży:
– Pub Końca Nie Widać, ul. Sandomierska 1
– Kebab Poczekalnia, ul.Sandomierska 1
– 100% Alkohol, ul.Sienkiewicza 12

THE ANALOGS powstał w Szczecinie w 1995 roku i jest dzisiaj jednym z najważniejszych zespołów polskiej sceny niezależnej. Jest również uważany za prekursorów polskiej sceny streetpunk. Do 2012 roku ukazało się trzynaście albumów, na których znalazło się około 200 piosenek, które swoimi korzeniami muzycznymi sięgają do punk rocka i garażowego rock’n’rolla. Teksty zawierają bezlitosny społeczny przekaz, często poruszający tematy trudne i kontrowersyjne. Mówią one o problemach związanych z zagubieniem, wyobcowaniem, przemocą oraz złożonością stosunków międzyludzkich.

THE ANALOGS to jeden z najaktywniejszych koncertowo zespołów punk rockowych w Polsce. Dzisiaj można o nich śmiało powiedzieć, że wyrośli poza ciasne ramy polskiej sceny punk. Od jesieni 2013 do końca wiosny 2014 roku zagrają około 70 koncertów, które będą miały związek z osiemnasta rocznica powstania zespołu. Z tej okazji w połowie września 2013 ukarze się płyta zatytułowana „Pełnoletnia Oi! Młodzież” która będzie zawierała współcześnie nagrany materiał z pierwszego wydawnictwa THE ANALOGS pt. ‘Oi! Młodzież”, który do dzisiaj cieszy się ogromna popularnością a przez wielu jest uważany za jedną z najważniejszych płyt polskiego punk rocka. Limitowana część nakładu składać się będzie z dwóch CD- jeden z materiałem nagranym latem 2013 i drugi z wersją oryginalna nagrana na przełomie 1995 i 1996 roku.
Skład zespołu:
Dominik „Harry” Pyrzyna- wokal
Krystian „Kris” Faszczewski- gitara
Paweł „Piguła” Czekała- gitara
Przemysław „Benon” Kaczmarek- bas
Karol „Karlito” Faszczewski- perkusja
Więcej informacji o zespole: www.analogs.pl

video: TheAnalogsTV

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content