Małe derby Tarnobrzega dla rezerw Siarki (fotoreportaż oraz video HD)

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg wygrały 3:1 (1:0) z Iskrą Sobów w meczu 13 kolejki „A” klasowych rozgrywek. Spotkanie rozegrane zostało w minioną niedzielę.

Siarka II objęła prowadzenie w 43 minucie meczu, Michał Kułaga wykorzystał świetne podanie od Jana Kowalskiego i strzałem głową umieścił piłkę w bramce. W 52 minucie, na samotny rajd zakończony celnym strzałem zdecydował się Jarosław Piątkowski, podwyższając prowadzenie rezerw Siarki. W 80 minucie meczu Janek Kowalski kolejny raz świetnym podaniem obsłużył Michała Kułagę, który bez większych problemów umieścił piłkę w bramce Iskry. Honorowego gola Iskra zdobyła w 86 minucie.

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej zajmująca trzecią lokatę Siarka II podejmie na własnym boisku San Kłyżów, czternasta w tabeli Iskra rozegra mecz na Zwierzyńcu z LZS Jadachy.