OKS Wielowieś remisuje z Wisanem Skopanie (fotoreportaż oraz video HD)

OKS Wielowieś zremisowała 1:1 (1:1) z Wisanem Skopanie w meczu 14 kolejki klasy okręgowej. Spotkanie rozegrane zostało w minioną niedzielę.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy już w pierwszych minutach stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje strzeleckie, jednak w obu przypadkach piłkarzy Wisanu zawiodła skuteczność. Wynik spotkania otworzył w 20 minucie Michał Szczepański, który dobił piłkę po rzucie karnym egzekwowanym przez Marka Kulczyckiego. Kwadrans później sędzia spotkania kolejny raz podyktował rzut karny, tym razem dla drużyny Wisanu, który pewnie wykorzystał Konrad Pluta. Oprócz podyktowanej „jedenastki” sędzia wyrzucił z boiska sprawcę zdarzenia Michała Stalę. Mimo gry w osłabieniu to Wielowieś prezentowała się lepiej do końca spotkania, częściej utrzymując się przy piłce. W ostatnich minutach piłkarze Wisanu mieli jeszcze okazję do zdobycia zwycięskiej bramki, jednak kolejny raz zawiodła ich skuteczność.

W meczach ostatniej kolejki w rundzie jesiennej zajmująca ósma lokatę Wielowieś zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z drużyną Orła z Rudnika nad Sanem, czwarty zaś Wisan podejmie na własnym boisku Spartę Jeżowe.