Zespół THE ANALOGS zagrał w Tarnobrzegu (fotoreprotaż oraz video HD)

Zespół THE ANALOGS, zaliczany do czołówki sceny punk rockowej w Polsce po raz pierwszy zagrał w Tarnobrzegu. Jako support wystąpiła grupa Na Zewnątrz.

Analogsi odwiedzili Tarnobrzeg w ramach trasy promującej ostatnie wydawnictwo „Pełnoletnia Oi! Młodzież”. Aby uczcić osiemnastolecie swojego istnienia muzycy postanowili jeszcze raz nagrać płytę zawierającą swoje pierwsze piosenki. Trzynaście ulicznych hymnów, które śpiewane są przez kolejne pokolenia, nieprzystosowanych i krytycznie patrzących na świat ludzi, nie zostało zmienionych, muzycy poprawili jedyni braki brzmieniowe wynikające ze sposobu pierwotnego nagrywania utworów.

Podczas piątkowego koncertu w pubie Końca nie Widać, licznie zgromadzeni fani otrzymali solidną dawkę punk rocka. Zespół nie tworzy wybitnie skomplikowanych kompozycji, grając tak samo, jak na początku swojej działalności, w tekstach nie stosując metafor czy ozdobników. I ta prostota w przekazie działa na ich korzyść, utrzymując grupę w czołówce polskiego punk rocka przez ponad osiemnaście lat.

W materiale video fragmenty z koncertu zespołu THE ANALOGS oraz rozmowa z Pawłem Czekałą – gitarzystą i współzałożycielem grupy.

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content