Tarnobrzeg: 19-latek uszkodził dwa auta

Tarnobrzescy dzielnicowi zatrzymali na gorącym uczynku uszkadzania samochodów 19 – letniego mężczyznę. Wandal kopiąc i uderzając rękami uszkodził dwa samochody osobowe na kwotę ponad 3 tysięcy złotych.

Policjanci pełniący służbę na terenie miasta Tarnobrzega, usłyszeli komunikat radiowy oficera dyżurnego o tym, że na ulicy Dekutowskiego młody mężczyzna kopie po zaparkowanych samochodach. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon. Tam zauważyli młodego mężczyznę, który kopał po karoserii zaparkowanego samochodu. Mężczyzna szarpał też za klamkę pojazdu krzycząc „ skarbie otwórz” mimo, że w samochodzie nikogo nie było.

Policjanci zatrzymali wandala. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest nim 19-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna był agresywny, używał przy tym słów wulgarnych. Odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Przeprowadzone na miejscu zdarzenia czynności wykazały, że 19-latek uszkodził dwa samochody: forda focusa i toyotę avensis powodując straty ponad 3 tysięcy złotych. Za uszkodzenie mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x