4 nietrzeźwych kierowców i 7 kolizji drogowych – policja podsumowuje akcję „Znicz”

Podczas tegorocznej akcji funkcjonariusze odnotowali na terenie powiatu tarnobrzeskiego 7 kolizji drogowych oraz zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących.

W niedzielę 3 listopada br. na drogach powiatu tarnobrzeskiego policjanci zatrzymali 4 osoby, które zdecydowały się kierować pojazdami mimo, że wcześniej piły alkohol.

– Za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowie 21 – letni kierowca renault laguny. Został on zatrzymany na drodze krajowej nr 9 relacji Tarnobrzeg – Rzeszów przez policjantów ruchu drogowego. Alkomat wykazał u niego 1,16 promila alkoholu w organizmie.

– Nieco mniej bo 1, 14 promila alkoholu wykazało urządzenie w organizmie 35 – letniego rowerzysty. Został on zatrzymany przez policjantów w Tarnowskiej Woli w gminie Nowa Dęba.

– Tego dnia po godzinie 9, policjanci zatrzymali na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu 35 – letniego mężczyznę. Kierował on volkswagenem bora mając 0, 41 promila alkoholu w organizmie.

– O godzinie 13.30 na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu został zatrzymany do kontroli drogowej 31 – letni kierowca renault laguny. Urządzenie wykazało u niego 0,12 promila alkoholu w organizmie.

Podczas prowadzonej akcji „Znicz” na drogach powiatu tarnobrzeskiego policjanci odnotowali 7 kolizji drogowych. Na uwagę zasługuje fakt, że w tych dniach na terenie powiatu nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x